THERA-BAND Wrap, obal na masážny valec, zelený, tvrdý

1 hodnotenie
Značka: Thera-Band
€32,49
Momentálne nedostupné

Penové obaly Thera-Band ponúkajú multifunkčné riešenie pre masáž hlbokých svalov, ideálna pomôcka pre fitness centra alebo rehabilitácie. Obal na penový valec Thera-Band Wrap má dĺžku 30,5 cm, zelený, tvrdý.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pevný penový obal Thera-Band Wrap v zelenej farbe s označením tvrdý s dĺžkou 30,5 cm kompatibilný s penovým valcom Thera-Band. Jedná sa o najtvrdšiu variantu z troch dostupných.

Thera-Band Wrap obaly na penový valec o priemere 15 cm ponúkajú multifunkčné riešenie pre myofasciálnu terapiu, masáž hlbokých svalov či stabilizačné cvičenia. Ide o patentovaný vysoko funkčný systém, ponúkajúci ľahké riešenie pre terapiu pohybového aparátu bez použitia rúk. Thera-Band penové obaly sú špeciálne navrhnuté pre rôzne stupne mobilizácie tkaniva, k čomu slúžia tri farebne odlíšené stupne tuhosti. Revolučný systém Thera-Band Wrap umožňuje zvýšiť svalovú flexibilitu a podporiť stabilizáciu chrbtice. Fasciálny valec je vhodný na použitie pred cvičením či rehabilitáciou, ale zároveň ho využijete aj pri naťahovaní po športovom výkone.

Pevný penový obal Thera-Band Wrap sa dá na penový valec upevniť behom niekoľkých sekúnd. Tri farebné možnosti umožňujú terapiu úplne prispôsobiť individuálnym potrebám užívateľa. Žltá varianta disponuje najmäkšími vrúbkami, a teda ponúka najšetrnejší spôsob terapie, zatiaľ čo tá zelená je vhodná najmä pre agresívnejší spôsob terapie. Tento masážny valec je ideálnym riešením pre fitness centrá, rehabilitácie, ale miesto si nájde aj vo Vašej domácej telocvični. Jednotlivé penové obaly sa dajú pomocou suchých zipsov spojiť do dlhého stabilného chodníčka na precvičovanie chôdze po nerovnomernom povrchu. Thera-Band Wrap je jednoducho skladný a multifunkčne využiteľný.

Dodatočné parametre

Kategória: TERAPEUTICKÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 11973
Ks v kartóne: 1
Typ: penový obal

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: