Jednorazový rašelinový zábal

Najpredávanejšie

Rašelinový zábal 30x40 cm, 10 ks
 
€8,18
2 položiek celkom
Rašelinový zábal 30x40 cm, 10 ks
€8,18

Klasický rašelinový zábal na jednorazové použitie o rozmere 30 x 40 cm. Balenie obsahuje 10 ks jednorazového rašelinového zábalu a návod k použitiu.

9001-549
Rašelinový zábal 30x40 cm, 60 ks - kartón
€44,74

Klasický rašelinový zábal na jednorazové použitie o rozmere 30 x 40 cm. Balenie obsahuje 60 ks jednorazového rašelinového zábalu a návod k použitiu.

900140-557

Jednorazový rašelinový zábal je veľmi často využívaným a obľúbeným typom lokálnej termoterapie. Táto tepelná procedúra využíva dlhú tepelnú zotrvačnosť kvalitnej rašeliny.

Jednorazový rašelinový obklad je k prírodnému prostrediu šetrnejšou variantou oproti klasickému zábalu zo surovej slatiny. Jednorazový rašelinový zábal sa skladá z vrstvy prírodnej rašeliny, ktorá je umiestnená medzi dvoma fóliami. Jedna strana je nepriepustná, na tu sa umiestni nahriaty rašelinový nosič tepla, a druhá strana je priepustná liečivým látkam (touto stranou sa priloží obklad na pokožku) a je vyrobená z netkanej textílie. Kvalitný jednorázový rašelinový zábal by mal byť vyrobený z prírodného liečivého zdroja a neobsahovať žiadne nežiaduce látky.  Jednorazový rašelinový zábal je efektívna kúpeľová procedúra, pri ktorej dochádza k pomalšiemu a tým taktiež postupnejšiemu uvoľňovaniu tepla z rašeliny. Ako novinku pre Vás máme unikátny jednorazový rašelinový zábal s konopným olejom vyrobený v bio kvalite. Neoddeliteľnou súčasťou aplikácie jednorazového rašelinového zábalu je rašelinový nosič tepla. Jednorazový rašelinový zábal a jednorazový rašelinový zábal s konopným olejom si zakúpite na www.wellea.sk.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie