Jednorazový rašelinový zábal

Najpredávanejšie

Rašelinový zábal 30x40 cm, 10 ks
 
€8,18
2 položiek celkom
Rašelinový zábal 30x40 cm, 10 ks
€8,18

Klasický rašelinový zábal na jednorazové použitie o rozmere 30 x 40 cm. Balenie obsahuje 10 ks jednorazového rašelinového zábalu a návod k použitiu.

9001-549
Rašelinový zábal 30x40 cm, 60 ks - kartón
€44,74

Klasický rašelinový zábal na jednorazové použitie o rozmere 30 x 40 cm. Balenie obsahuje 60 ks jednorazového rašelinového zábalu a návod k použitiu.

900140-557

Jednorazový rašelinový zábal je veľmi často využívaným a obľúbeným typom lokálnej termoterapie. Táto tepelná procedúra využíva dlhú tepelnú zotrvačnosť kvalitnej rašeliny.

Jednorazový rašelinový obklad je k prírodnému prostrediu šetrnejšou variantou oproti klasickému zábalu zo surovej slatiny. Jednorazový rašelinový zábal sa skladá z vrstvy prírodnej rašeliny, ktorá je umiestnená medzi dvoma fóliami. Jedna strana je nepriepustná, na tu sa umiestni nahriaty rašelinový nosič tepla, a druhá strana je priepustná liečivým látkam (touto stranou sa priloží obklad na pokožku) a je vyrobená z netkanej textílie. Kvalitný jednorázový rašelinový zábal by mal byť vyrobený z prírodného liečivého zdroja a neobsahovať žiadne nežiaduce látky.  Jednorazový rašelinový zábal je efektívna kúpeľová procedúra, pri ktorej dochádza k pomalšiemu a tým taktiež postupnejšiemu uvoľňovaniu tepla z rašeliny. Ako novinku pre Vás máme unikátny jednorazový rašelinový zábal s konopným olejom vyrobený v bio kvalite. Neoddeliteľnou súčasťou aplikácie jednorazového rašelinového zábalu je rašelinový nosič tepla. Jednorazový rašelinový zábal a jednorazový rašelinový zábal s konopným olejom si zakúpite na www.wellea.sk.