Ultrazvukový gél

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
cosiMed ultrazvukový gél - 500 ml
€8,09

Kontaktný gél zlepšujúci vodivosť ultrazvuku. Vhodný na použitie u všetkých terapeutických aj vyšetrovacích ultrazvukových postupov.

03.06
cosiMed ultrazvukový gél - 5000 ml
€36,69

Kontaktný gél zlepšujúci vodivosť ultrazvuku. Vhodný na použitie u všetkých terapeutických aj vyšetrovacích ultrazvukových postupov.

03.08

Špeciálny gél zlepšujúci vodivosť ultrazvuku. Tento vysoko vodivý gél pomáha lekárovi či terapeutovi  pri sonoterapii.

Ultrazvukový gél sa nanáša v málom objeme v mieste aplikácie alebo priamo na ultrazvukovú sondu. Bezpečne zaistí dlhotrvajúcu výbornú klznosť. Hlavica po pokožke lepšie kĺže a nie je nijak narušený ultrazvukový prenos. Neutrálny gél je úplne číry, bez bubliniek a zápachu, neobsahuje alkohol. Na ľudskej pokožke nezanecháva žiadne stopy, stačí ho jednoducho zotrieť jednorazovým obrúskom. Na vodivý gél nie sú zaznamenané žiadne nežiaduce reakcie ľudského tela. Gél na ultrazvuk nelepí, nešpiní a je umyvateľný vodou. cosiMed ultrazvukový gél je používaný k všetkým vyšetrovacím aj rehabilitačným metódam a je vhodný na všetky druhy hlavíc.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie