Aerify Recovery Boots - kompresné lymfodrenážne nohavice

Novinka Tip
15 hodnotení
Značka: Aerify
€899
Na dotaz

Skvelý prenosný systém Aerify Recovery System pre rýchlejšiu a účinnú regeneráciu kdekoľvek a kedykoľvek. Táto sada obsahuje prenosnú riadiacu jednotku a návleky na dolné končatiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aerify Recovery System je moderná a inteligentná forma regenerácie po fyzickej záťaži. Prístroj je prenosný a disponuje batériou s kapacitou 5000mm, čo Vám poskytne až 3 hodiny veľmi intenzívnej lymfodrenážnej prístrojovej masáže dolných končatín. Nové Aerify Charge Recovery Boots majú 8 unikátnych tvarovaných vzduchových komôr, čo je najviac z vyrábaných regeneračných systémov, tým ponúka naozaj kompletne starostlivú kompresiu celých nôh. S novou riadiacou jednotkou máte na výber 6 regeneračných programov a 2 pulzné režimy. Regenerujte kedykoľvek, kdekoľvek a ako dlho potrebujete, čas terapie možno nastaviť v rozmedzí 1-99 minút.

Kompresné regeneračné nohavice Aerify vie vyvinúť až neuveriteľný tlak 240 mmHg a tým zaručiť maximálne urýchlenie regenerácie, znížiť opuchy, rýchlejšie odbúrať kyselinu mliečnu a toxíny zo svalov. Samotný stupeň tlaku možno nastavovať v 16tich pozvoľných úrovniach už od 15 mmHg, kedy si naozaj každý vyberie, čo je pre neho príjemné. Tieto regeneračné nohavice pre športovcov sú certifikované ako zdravotnícke pomôcky a sú absolútne bezpečné.

Aerify Recovery Boots - kompresné lymfodrenážne nohavice možné používať po každom tréningu. Pri viacfázovej príprave možno používať aj niekoľkokrát denne. Ideálna pomôcka pre všetkých športovcov, ktorí chcú svoje výkonnostné hranice stále posúvať. Už dávno sa vie, že iba tvrdý tréning nestačí a rovnakú dôležitosť v dnešnom modernom športe hrá regenerácie. S prístrojom Aerify Recovery System sa Vám do rúk dostáva skutočný pomocník k rýchlejšej regenerácii, odbúranie bolesti a tým aj lepším športovým výsledkom. Pre maximálny efekt lymfodrenáže je vhodné používať profesionálne prípravok NAQI gél na lymfu.

Túto svoju absolútne mobilnú regeneračnú stanicu môžete jednoducho nosiť na chrbte v praktickom Aerify batohu. V rámci kompletnej potréningové starostlivosť si môžete k svojmu Aerify kompresným lymfodrenážnym nohaviciam prikúpiť aj regeneračné kompresné návleky na ruky alebo miesto Boots zvoliť Aerify Recovery Pants, čo je zvýšená verzia klasických nohavíc, vďaka ktorej regenerujete aj boky a zadok.

Čo všetko je súčasťou Aerify Recovery Boots - kompresných lymfodrenážnych nohavíc?


- Aerify Charge Recovery System (ovládacia prenosná jednotka)

- Aerify Recovery boots (kompresné regeneračné návleky na nohy 2ks)

- sieťovú nabíjačku (počas 90 minút nabije batériu na 3 hodinovú prevádzku)

- prepojovacie hadičky s rýchlospojkou (stačí nasunúť)

- originálne transportný batoh Aerify možno prikúpiť zvlášť vrátane ostatných kompresných návlekov

 

Doplňujúce technické údaje:

Hmotnosť jednotky: 1,5 kg

Hmotnosť celej sady: 4kg

Kapacita batérie: 5000mAh

Nabíjačka: 110-230V, DC 12.6 V; 2A

Tlak: 15 - 240mmHg

Výkon: 35W

Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: