Motodláhy

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
ARTROMOT® E2, lakťová motodláha, wellea.sk
€11 850

Moderná a kvalitná motodláha na lakeť. Dva synchronizované motory, individuálne nastavenie, diaľkový ovládač, čipové karty.

E2-696
artromot K1 motodlaha na koleno wellea.sk
€6 885

Moderná a jednoducho ovládateľná motodláha kolenného a bedrového kĺbu. Vhodná na obe končatiny s veľmi nízkou hmotnosťou.

K1KLASIK-694
artromot k1 komfort kolenna motodlaha wellea.sk
€7 149

Moderná a jednoducho ovládateľná motodláha kolenného a bedrového kĺbu. Vhodná na obe končatiny s veľmi nízkou hmotnosťou.

K1KOMFORT-695
ARTROMOT® s3 komfort ramenna orteza wellea.sk
€12 399

Moderná a kvalitná motodláha na rameno, ktorá slúži na cvičenie CPM terapie a liečenie kĺbu po poranení a operáciách.

S3KOMFORT-697

V tejto kategórii Vám ponúkame motodláhy Artromot, čo sú efektívne rehabilitačné pomôcky vyrobené na základe vedeckých štúdií. Motodláha slúži k rehabilitácii a čo najrýchlejšiemu uzdraveniu pacienta. Tzv. CPM (Continous Passive Motion) terapia je liečebná rehabilitačná metóda za pomoci rehabilitačných pomôcok, ktoré zabezpečujú šetrnú pasívnu pohybovú liečbu kĺbov. Pri používaní motodláhy Artromot nedochádza k poškodeniu kĺbov následkom imobilizácie, naopak je umožnený rýchlejší návrat pacienta do bežného života. Pravidelné cvičenie s motodláhou zväčšuje rozsah pohybu kĺbov bez vedľajších následkov. Motodláhy sú vhodné aj na následnú domácu rehabilitáciu po operáciách (plastiky predných/zadných skrížených väzov, postranných väzov, po totálnych endoprotézach bedrových kĺbov alebo operáciách kolien).