Motodláhy

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
ARTROMOT® E2, lakťová motodláha
€8 822,91

Moderná a kvalitná motodláha na lakeť. Dva synchronizované motory, individuálne nastavenie, diaľkový ovládač, čipové karty.

ARTROMOT® K1 Klasik, kolenná motodlaha
€5 219,80

Moderná a jednoducho ovládateľná motodláha kolenného a bedrového kĺbu. Vhodná na obe končatiny s veľmi nízkou hmotnosťou.

ARTROMOT® K1 Komfort, kolenná motodláha
€5 418,65

Moderná a jednoducho ovládateľná motodláha kolenného a bedrového kĺbu. Vhodná na obe končatiny s veľmi nízkou hmotnosťou.

ARTROMOT® S3 Komfort, ramenná motodláha
€9 445,36

Moderná a kvalitná motodláha na rameno. 

V tejto kategórii Vám ponúkame motodláhy Artromot, čo sú efektívne rehabilitačné pomôcky vyrobené na základe vedeckých štúdií. Motodláha slúži k rehabilitácii a čo najrýchlejšiemu uzdraveniu pacienta. Tzv. CPM (Continous Passive Motion) terapia je liečebná rehabilitačná metóda za pomoci rehabilitačných pomôcok, ktoré zabezpečujú šetrnú pasívnu pohybovú liečbu kĺbov. Pri používaní motodláhy Artromot nedochádza k poškodeniu kĺbov následkom imobilizácie, naopak je umožnený rýchlejší návrat pacienta do bežného života. Pravidelné cvičenie s motodláhou zväčšuje rozsah pohybu kĺbov bez vedľajších následkov. Motodláhy sú vhodné aj na následnú domácu rehabilitáciu po operáciách (plastiky predných/zadných skrížených väzov, postranných väzov, po totálnych endoprotézach bedrových kĺbov alebo operáciách kolien).