THERA-Trainer® tigo 538

7 hodnotení
€6 408,77
Na dotaz

Rehabilitačný aktívne-pasívny pohybový prístroj pre dolné a horné končatiny s veľkým dotykovým displejom.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-Trainer® tigo 538 je liečebný pohybový prístroj umožňujúci aktívne-pasívne aktivitu horných aj dolných končatín pacienta. Tigo 538 je moderný rehabilitačná pomôcka, ktorá významne pomáha fyzioterapeutom pri terapii. Tento typ je určený pre rehabilitačné cvičenie jazdy na bicykli a precvičenie aj horných končatín. Silný a tichý elektromotor umožňuje použitie aj pre pacientov, ktorí majú obmedzenú pohybovú aktivitu.

Prístroje THERA-Trainer radu tigo sú profesionálne prístroje pre zdravotnícke zariadenia, ale veľmi často sú využívané aj pre následné domáce cvičenie. Výrobok poskytuje možnosť použitia na: pasívne cvičenia (celková paralýza), aktívne cvičenie (rotoped), cvičenie s asistenciou (čiastočná aktivita) alebo symetrické cvičenia (možnosť sledovania aktivity pravej a ľavej končatiny). Pravidelným cvičením na prístroji THERA-Trainer tigo 538 dochádza k aktivácii kardiovaskulárneho systému, zvýšenie výkonu, k zosilneniu či udržanie svalovej sily, k zlepšeniu pohyblivosti, k psychickej pohode atď.

Rehabilitačný prístroj je pohodlne ovládateľný pomocou veľkej farebnej dotykovej obrazovky s vysokým rozlíšením, ktorá zároveň ponúka rôzne motivačné prvky. Pri symetrickom tréningu reaguje prístroj na plynulosť pohybu, je možné zobrazovať jazdu na bicykli po ceste krajinou, rôzne hry typu: autíčka, ježko, vesmír alebo brankár, pomôcka môže farebne reagovať na výkon - biofeedback. Je tu možnosť aktualizácie softvéru. Nastavenie parametrov možno vykonávať aj počas cvičenia. Zaujímavá a praktická funkcia vypnutia hlasom. Thera-Trainer tigo má 3-úrovňovou citlivú detekciu kŕčov (tzv. Antispazmová kontrola).

Plastové podložky chodidiel sú umývateľné, pedále a úchopy sú nastaviteľné. Vďaka fixáciu chodidiel / rúk a opore lýtok možno nastaviť rehabilitačné pomôcku tak, aby cvičenie bolo pohodlné. Praktickou funkciou je aj vyhodnotenie tréningu - monitoring rehabilitácie. THERA-Trainer tigo 538 má transportné kolieska pre lepšiu manipuláciu. THERA-Trainer® kladie vysoké nároky na bezpečnosť a kvalitu spracovania. Výrobky spĺňajú všetky potrebné normy a smernice.

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: THERA-Trainer® tigo 538
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie