Hygiena a doplnky

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
dezinfekce mydlo wellea.sk
€8,99

Kvalitné dezinfekčné tekuté mydlo ku každodennej hygiene rúk. Mydlo je obohatené o Tea Tree olej (prírodný olej z čajovníka austrálskeho) a je vhodné aj pre osoby s citlivou...

cosiMed ultrazvukový gél - 500 ml
€7,49

Kontaktný gél zlepšujúci vodivosť ultrazvuku. Vhodný na použitie u všetkých terapeutických aj vyšetrovacích ultrazvukových postupov.

cosiMed ultrazvukový gél - 5000 ml
€31,99

Kontaktný gél zlepšujúci vodivosť ultrazvuku. Vhodný na použitie u všetkých terapeutických aj vyšetrovacích ultrazvukových postupov.

cosiMed umývací prostriedok na ruky - 10 l
€64,99

Intenzívny prostriedok na umývanie rúk masérov a terapeutov. Odstraňuje masážne prípravky jedným umytím!

V tejto kategórii Vám ponúkame doplnkový sortiment pre všetky typy prevádzok, ktorý by mal zaistiť maximálnu možnú hygienickú čistotu. Lehátka budú chrániť jednorazové prestieradla a jednorazové pokrývky podhlavníkov, terapeut bude mať kvalitne umyté ruky pomocou aktívneho a však šetrného čističa a o zvyšok sa postarajú kvalitné dezinfekčné prostriedky na ruky, plochy a prístroje.

Pocit perfektnej čistoty dodá Vášmu klientovi istotu, že je u Vás správne a bude schopný si procedúru maximálne užiť.

Ostatné doplnky v ponuke sú prostriedky, ktoré Vám uľahčia prácu. Jedná sa hlavne o rôzne dávkovače, naberačky, teplomery, hudobné wellness CD, gél na zlepšenie vodivosti zvuku pre ultrazvukové terapie, fólie a mnoho ďalších šikovných pomocníkov.