Balančné podložky

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
Rehabiq Balančná podložka - kopula
Novinka Tip
€7,69

Rehabiq balančná podložka je vďaka svojim kompaktným rozmerom použiteľná v domácnostiach. Balančná podložka Rehabiq je vhodná k rozvoju koordinácie, na rehabilitačné a...

RIQ-DD02100
THERA-BAND balančná podložka, čierna - veľmi mäkká
€51,15

Balančná podložka Thera-Band čierna je obojstranne použiteľná nestabilná plocha s výstupkami pre masáž chodidla.

12424-574
THERA-BAND balančná podložka, modrá - mäkká
€29,90

Thera-Band modrá balančná podložka je najpredávanejšia univerzálna balančná pomôcka.

23304
THERA-BAND balančná podložka, zelená - tvrdá
€30,25

Thera-Band zelená balančná podložka je najľahšou variantou ponúkanej balančnej podložky vhodná pre začiatočníkov.

23305-572
THERA-BAND balančná šošovka, 33 cm, zelená
€46,50

Thera-Band zelená balančná šošovka môže slúžiť ako nestabilná podložka pri cvičení alebo ako sedací vankúš pre odľahčenie sedenia.

23090-570
THERA-BAND balančná šošovka, 36 cm, modrá
€55,80

Thera-Band modrá balančná šošovka môže slúžiť ako nestabilná podložka pri cvičení alebo ako sedací vankúš pre odľahčenie sedenia.  

21441-571
THERA-BAND balančná úseč, kruhová
€91,50

Thera-Band čierna balančná kruhová úseč je veľmi nestabilná balančná pomôcka vhodná pre pokročilý nácvik rovnováhy a koordinácie. Priemer 41 cm, výška 9 cm.

23301
THERA-BAND balančná úseč, valcová
€91,50

Thera-Band čierna valcová balančná úseč je skvelá a obľúbená balančná pomôcka s protisklzovým povrchom. 

23300

Balančné podložky THERA-BAND sú pomôcky majúce široké využitie pri rehabilitácii a tréningu koordinácie. Thera-Band nestabilné plochy z nášho sortimentu sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je využívaný pre svoje výborné destabilizačné vlastnosti, ktoré sú dôležité pri cvičení balančných schopností, motoriky a stability. Balančné čiže nestabilné podložky majú na naše telo destabilizačný účinok, takže nás neustále vyvádza z rovnováhy a telo s touto reakciou bojuje a tým sa zlepšuje naša rovnováha a celková stabilita. Balančná podložka Thera-Band je už mnoho desaťročí nepostrádateľnou rehabilitačnou a cvičebnou pomôckou. Ideálne ju využijete pri rehabilitácii veľkých kĺbov, svalového aparátu, odstránenie nesprávneho držania tela a z toho vyplývajúcich problémov. Opäť je tu využívaný systém progresívneho tréningu, kedy pri cvičení dochádza i k účinnému posilneniu posturálneho svalstva v oblasti chrbtice a core. Najprv doporučujeme cviky vyskúšať na pevnom podklade, potom až na radu môže prísť balančná podložka Thera-Band. Balančná podložka na stoličke Vám zaručí odľahčenie sedenie a precvičovanie posturálneho svalstva. Skúsenosti ostatných zákazníkov nájdete na balančná podložka na stoličku diskusia.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie