Parafínová vanička 8004, zelena

Novinka
7 hodnotení
Značka: Wellea
€81,90 –6 %
Parafinova vanicka 8004
€81,90 –6 % €76,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Perfektná parafínová vanička na domáce použitie s digitálnym termostatom pre pohodlný ohrev parafínu. Parafínka je vhodná na ohrev až 4000 ml parafínu, ktorý možno použiť na zábal na ruky aj parafínový zábal chodidiel alebo parafínový zábal chrbta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parafínová vanička s objemom 5000 ml v zelenom prevedení je vhodná pre domáce použitie aj menšie prevádzky. Prístroj má digitálny termostat (45 - 75°C) pre regulovanie ohrevu teploty parafínu. Parafínová vanička rozohrieva až 4 kg tuhého parafínu, ktorý sa aplikuje ako parafínový zábal. Pre lepšie vlastnosti farmaceutického parafínu sa odporúča používať parafínový olej.

Vďaka väčšiemu rozmeru je vanička na parafín ideálna na parafínový zábal rúk aj zábal nôh. Rozpustenie parafínu trvá cca. 60-90 minút a závisí od použitého materiálu a jeho množstva. Maximálna teplota, na ktorú je možné hmotu v tejto parafínke nahriať, je 75°C. Preto vždy, kým ponoríte končatinu do parafínu, vyskúšajte teplotu ponorením jedného prsta.

Táto terapia je ideálna ako parafínový zábal na ruky pre manikérky, ako rehabilitačná procedúra na prehrievanie pohybového aparátu (lokálny parafínový zábal) alebo parafínový zábal nôh pre pedikérky. Po aplikácii je pokožka krásne jemná a prekrvená. Pre intenzívny a účinný parafínový zábal používajte originálne doplnky pre parafínové terapie ako sú froté návleky na nohy a froté rukavice na parafín.

Klasický parafínový zábal je možné použiť na bolesť svalov a kĺbov. Túto termoterapiu ale uvítajú v chladnejších mesiacoch všetci, ktorí myslia aj na svoje zdravie a chcú iba relaxovať. Doprajte si túto kúpeľnú procedúru v pohodlí domova.

Radi Vám pomôžeme s výberom ideálneho vybavenia pre Váš salón. Poradíme Vám, ktorá parafínová vanička je pre Vás ekonomicky najvýhodnejšia a ktoré všetky doplnky na parafínovú terapiu naozaj využijete.

Pre maximálny wellness zážitok používajte Beauty kozmetický parafín nasýtený vonnými olejmi ako sú ALOE VERA, Levanduľa, Ruža alebo Broskyňa.

Spotreba parafínu na zábal jednej ruky je cca. 30g, použitý parafín je možné odstrániť s bežným odpadom.

V prípade, že je pre Vás parafín s bodom topenia 52-55 ° C príliš horúci a takto by Vám procedúra bola nepríjemná, je možné použiť aj parafín s nižším bodom topenia alebo vosk podľa odporúčania riediť parafínovým olejom podľa návodu.

 

Technická špecifikácia:

Vonkajšie rozmery: 39 x 24 x 16 cm

Vnútorné rozmery: 32 x 22 x 15 cm

Rozmer balenia: 41 x 25 x 18 cm

Hmotnosť prístroja: 1,75 kg

Termostat: digitálny (45 - 75 °C)

Napätie: 220-240 V/50Hz

Výkon spotrebiča: 230 W

Dodatočné parametre

Kategória: Parafínová vanička
Záruka: 2 roky
Kód produktu: PASSML507
Ks v kartóne: 1
Typ: bez termostatu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: