THERA-BAND masážny valec so zeleným obalom, tvrdý

Neohodnotené
Značka: Thera-Band
€47,25
Skladom
Môžeme doručiť do:
10.10.2023

Penový valec s odnímateľným obalom, jednoduché riešenie pre terapiu pohybového aparátu v rehabilitácii alebo fitness, priemer 15 cm, dĺžka 30,5 cm, zelený, tvrdý.

Detailné informácie

Podrobný popis

Thera-Band penový valec so zeleným odnímateľným obalom. Balenie obsahuje penový valec o priemere 15 cm v dĺžke 30,5 cm a zelený Thera-Band Wrap s označením tvrdý, ide teda o najtvrdšiu variantu z troch dostupných.

Thera-Band Wrap obaly na penový valec o priemere 15 cm ponúkajú multifunkčné riešenie pre myofasciálnu terapiu, masáž hlbokých svalov či stabilizačné cvičenia. Ide o patentovaný vysoko funkčný systém, ponúkajúci ľahké riešenie pre terapiu pohybového aparátu bez použitia rúk. Thera-Band penové obaly sú špeciálne navrhnuté pre rôzne stupne mobilizácie tkaniva, k čomu slúžia tri farebne odlíšené stupne tuhosti. Revolučný systém Thera-Band Wrap umožňuje zvýšiť svalovú flexibilitu a podporiť stabilizáciu chrbtice.

Pevný penový obal Thera-Band Wrap možno na penový valec upevniť behom niekoľkých sekúnd. Tri farebné možnosti umožňujú terapiu úplne prispôsobiť individuálnym potrebám užívateľa. Zelená varianta disponuje tvrdými vrúbkami, a teda je vhodná najmä pre agresívnejší spôsob terapie. Ideálna masážna cvičebná pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnom fitness centre ani rehabilitácii.

Dodatočné parametre

Kategória: TERAPEUTICKÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 119731
Ks v kartóne: 1
Typ: terapeutická pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: