Balančné úseče

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
THERA-BAND balančná úseč, kruhová
€91,50

Thera-Band čierna balančná kruhová úseč je veľmi nestabilná balančná pomôcka vhodná pre pokročilý nácvik rovnováhy a koordinácie. Priemer 41 cm, výška 9 cm.

23301
THERA-BAND balančná úseč, valcová
€91,50

Thera-Band čierna valcová balančná úseč je skvelá a obľúbená balančná pomôcka s protisklzovým povrchom. 

23300

Balančné úseče, ktoré sú k dostaniu v plastovom prevedení, majú naviac zdrsnený povrch, lepšie dráždia kožné receptory a používanie je bezpečnejšie. Balančná úseč Thera-Band má dlhú životnosť a veľmi kvalitné prevedenie. Thera-Band balančná úseč by nemala chýbať v žiadnej profesionálnej ordinácii fyzioterapeuta. Originálne balančné úseče Thera-Band sú používané taktiež vo fitness pri tréningu posturálneho svalstva alebo pre nácvik koordinácie u športovcov.

Základnú variantu cvičenia ponuka valcová úseč, kde sa udržuje rovnováha iba v dvoch osiach. Lepšiu stabilitu vyžaduje balansovanie na úseč kruhovej, ktorá niekedy býva aj označovaná ako úseč guľová. Pre zvýšenie nestability možno na balančné úseče Thera-Band ešte pridať balančné podložky Thera-Band.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie