cosiMed masážny olej Ayurveda Tridosha - 250 ml

2 hodnotenia
Značka: cosiMed
€29,99
Momentálne nedostupné

Exkluzívny masážny olej pre Ajurvédu, pre všetky typy životnej sily je tu Tridosha.

Detailné informácie

Podrobný popis

cosiMed masážny olej Ayurveda Tridosha - 250 ml

Jedinečný prírodný masážny olej Ayurveda Tridosha je namiešaný podľa požiadaviek učenia Áyurveda. V doslovnom preklade znamená Áyurveda „životná múdrosť“ alebo „životná veda“. Ide o termín s indického Sanskritu a je tvorený slovami Ayus (život) a Veda (vedomosť). 
Dosha je kľúčový koncept v tejto bájnej medicíne a popisuje tri odlišné životné energie Vatu, Pittu a Kaphu. Každý Ayurvédský masážny olej cosiMed je určený pre jeden z typov životnej energie. cosiMed masážny olej Ayurveda Tridosha je balený do sklenených tmavých fliaš, aby čo najďalej bola uchovaná jeho sila. Slnečné lúče sú nežiadúce a može ovplyvniť kvalitu produktu. Učenie Ayurvedy nie je obyčajná masáž, ako je často prezentované. Nepoužívajte preto lacné náhrady balené v plaste a kupte si pravý olej pre Ayurvedu. Olej pre skutočných znalcov, ktorí poznajú kvalitu.

Ájurvéda je sanskrtské slovo a znamená poznanie o živote. Je to systém tradičného indického lékarstva praktikovaný aj v iných krajinách, vrátane Slovenskej republiky, ako systém alternatívnej a komplementárnej medicíny. Najstaršia literatúra o ájurvéde pochádza už z védskeho obdobia v Indii. Najvplyvnejšie diela sú Sušruta samhitá a Čaraka samhitá, ktoré ovplyvňujú tradičné lekárstvo aj v tomto období. Ajurvédski praktickí lekári používajú ájurvédské bylinné preparáty a ájurvédské liečebné metódy pri ľahkých ochoreniach a chorobách. V západnom svete sa ájurvéda stála alternatívnym liečebným spôsobom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédské oleje
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 30096
Krajina pôvodu:: Nemecko
Ks v kartóne: 6
Objem: 250ml
Typ: prírodný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: