Masážne sviečky

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
cosiMed predajný set masážnych sviečok - 18 x 40 g
€205

Zvýhodnené distribútorské balenie masážnych sviečok cosiMed. 18 ks masážnych sviečok v predajnom displayi.

cosiMed masážna sviečka Broskyňa - 40 g
€13,29

Spojenie teplého masážneho oleja s vôňou broskyne a starostlivého včelieho vosku posúvajú tento masážny prípravok do kategórie wellness.

cosiMed masážna sviečka Japonská slivka - 40 g
€13,29

Spojenie teplého masážneho oleja s vôňou ázijskej slivky a starostlivého včelieho vosku posúvajú tento masážny prípravok do kategórie wellness.

cosiMed masážna sviečka Karamel - 40 g
€13,29

Spojenie teplého masážneho oleja s vôňou karamelu a starostlivého včelieho vosku posúvajú tento masážny prípravok do kategórie wellness. 

cosiMed masážna sviečka Lotosový kvet - 40 g
€13,29

Spojenie teplého masážneho oleja s vôňou lotosu a starostlivého včelieho vosku posúvajú tento masážny prípravok do kategórie wellness.

cosiMed masážna sviečka Vanilka - 40 g
€13,29

Spojenie teplého masážneho oleja s vôňou vanilky a starostlivého včelieho vosku posúvajú tento masážny prípravok do kategórie wellness.

cosiMed masážna sviečka Benátská noc - 40 g
€13,29

Spojenie teplého masážneho oleja a starostlivého včelieho vosku posúvajú tento masážny prípravok do kategórie wellness.

V tejto kategórii Vám prinášame špeciálny materiál pre tento exkluzívny druh masáže. Masážna sviečka je v ponuke v šiestich rôznych vôňach.

Masážna sviečka je umiestnená v kovovom obale s praktickým odtokovým kanálikom, ktorý zaručí presné dávkovanie teplého masážneho prípravku bez nechceného kvapkania vosku. Masáž sviečkou je wellness procedúrou, pri ktorej sa využíva spojenie včelieho vosku, aloe vera, kokosového oleja esenciálnych olejov. Už samotná teplota masážneho prípravku, ktorý poskytuje masážna sviečka, zvyšuje účinky samotnej masáže. Špeciálne zložky sa vstrebávajú do pokožky a ošetrujú ju.