Spophy Athletic Tape, fixačná tejpovacia páska, 3,8 cm x 13,7 m

Novinka
Neohodnotené
Značka: SPOPHY
€4,45
Skladom (100 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Spophy Athletic Tape je vysoko kvalitný fixačný tejp poskytujúci podporu oslabeným, zraneným alebo nestabilným častiam tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spophy Athletic Tape je vysoko kvalitný fixačný tejp poskytujúci podporu oslabeným, zraneným alebo nestabilným častiam tela. Profesionálni športoví terapeuti, oceňujú najmä ľahké odvíjanie pásky, jej priľnavosť a dĺžku takmer 14 metrov, ale aj vrúbkovaný okraj, umožňujúci ľahké odtrhnutie. Spophy Athletic Tape je nebielený a bez latexu, takže je šetrný k pokožke.

Návod na použitie: Nalepte Spophy Athletic Tape na suchú a čistú pokožku. Možno tiež aplikovať v kombinácii s molitanovým podtejpom alebo lepidlom na tejpy.

SpophyAthleticfix-tapeDvorakWEB-ezgif.com-webp-to-jpg-converter

Varovanie: Ľudia s citlivou pokožkou by mali Spophy Athletic Tape používať s väčšou opatrnosťou. Ak sa objaví podráždenie, vyrážka alebo bolesť, odstráňte tejp z pokožky a poraďte sa so svojím lekárom. Tento výrobok je určený na jednorazové použitie. Skladujte Spophy Athletic Tape na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnečného svetla. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Fixačné tejpovanie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: