cosiMed masážna sviečka Broskyňa - 40 g

1 hodnotenie
Značka: cosiMed
€14,49
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Spojenie teplého masážneho oleja s vôňou broskyne a starostlivého včelieho vosku posúvajú tento masážny prípravok do kategórie wellness.

Detailné informácie

Podrobný popis

cosiMed masážna sviečka Broskyňa - 40 g

cosiMed masážna sviečka Brokyňa má po zahriatí sladkú vôňu letného ovocia. Esencie z broskýň je veľmi upokojujúca, omamná a niekedy býva používaná ako afrodiziakum. 

Po zapálení sviečky je nutné niekoľko málo minút počkať, než sa rozpustí dostatočné množstvo masážneho vosku a oleja. Pred príchodom klienta poslúži cosiMed masážna sviečka ako vonná sviečka a zároveň diskrétne plápolavé svetlo z plameňa dodá Vášmu priestoru kúzlo relaxačnej oázy. Pri masáži sviečkou je vhodné pre zvýšenie relaxačného zážitku využiť naše wellness CD. Masážnu sviečku uhasíte priklopením viečka, tým nedôjde k zbytočnému zadýmeniu včelieho vosku ani vzduchu. Pomocou kanálika aplikujeme bezpečne teplý masážny prípravok na miesto masáže. Terapeut si leje zmes najprv na chrbát ruky a až tak necháva stekať na pokožku klienta. Týmto postupom sa eliminuje možnosť tepelného šoku u zákazníka. Masážna sviečka cosiMed lotosový kvet v sebe skĺbi omámnu vôňu lotosu, teplý kokosový olej, aloe vera a včelí vosk. Všetky tieto zložky rozmaznávajú pokožku a ukľudňujú myseľ. Masážne sviečky cosiMed umožňujú naozaj hlboký zážitok z masáže. Už samotná príjemná teplota masážneho prostriedku zvyšuje účinky masáže a vzácne ingrediencie sa lepšie vstrebávajú do pokožky. Jedna masážna sviečka (40 g) vystačí až na dve luxusné celotelové masáže sviečkou.

cosiMed masážnu sviečku možno taktiež zakúpiť vo výhodnom predajnom distribútorskom sete, ktorý obsahuje 3 ks od 6 rôzných variant masážnych sviečok cosiMed v nádobkách o veľkosti 40 g. Ideálny pre pultový predaj vo Vašom salóne. 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne sviečky
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 01.84.40
Krajina pôvodu:: Nemecko
Ks v kartóne: 6
Objem: 40g
Typ: masážna sviečka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: