SPOPHY

Spophy - športová fyzioterapia

Cieľom každého športového fyzioterapeuta je snaha o dosiahnutie vyššej rýchlosti, sily, ohybnosti a vytrvalosti u svojich klientov. Cieľom Spophy je mu na tejto ceste pomôcť. Prebuďte vo svojich klientoch šelmu!

Vo Spophy vznikajú všetky produkty na základe dopytu po špičkových terapeutických pomôckach, ktoré uľahčujú športovým fyzioterapeutom prácu. Opierame sa o praktické skúsenosti najlepších športových fyzioterapeutov a načúvame ich potrebám. Nevytvárame iba produkty, ktoré sa dobre predávajú, ale predovšetkým tie, ktoré športovým fyzioterapeutom zapadajú do ich terapeutického konceptu. Tým sa odlišujeme.

11 položiek celkom
Spophy Compression and Recovery Socks, kompresné a regeneračné podkolienky
Tip
€21,59

Kompresné a regeneračné podkolienky Spophy Compression and Recovery Socks napomáhajú k lepšiemu prúdeniu krvi vo svaloch, k okysličeniu tkanív a k efektívnej regenerácii....

SPOSOCKSS
Spophy Cotton Bag, bavlnený sáčok
€1,99

Praktický bavlnený sáčok Spophy Cotton Bag na tejp, banky alebo flossband.

SPOBAG
Spophy Cross Tape
€11,37

Neelastický Spophy Cross Tape na spúšťacie body, pomáha pri svalových alebo cievnych problémoch, obsahuje hypoalergénne lepidlo, neobsahuje latex, vodeodolný.

SPOCROSSA
P1100681
€21,59

Kvalitní sada 4 ks silikonových baněk Spophy v praktickém přenosném sáčku, která nesmí chybět ve výbavě žádného sportovního terapeuta. Používejte při své práci profesionální...

SPOCUPSET
spophy flossband black flossband cerny 5 cm x 2 m
Akcia Novinka
€19,29 –21 %
€15,29

Kompresné terapeutické pásy Spophy Flossband podporujú rýchlejšiu regeneráciu šliach, fascií, svalov a kĺbov. Spophy Flossband je vyrobený z kvalitného prírodného kaučuku,...

SPOFLOBL
14646 1 spophy flossband orange flossband oranzovy 5 cm x 2 m
Novinka
€15,29

Kvalitná kompresná guma o šírke 5cm slabá. Tento Flossband je vhodný na svalové a kĺbové techniky horných a dolných končatín.

SPOFLOOR
Spophy Recovery Massage Oil, regeneračný masážny olej, 500 ml
€13,79

Spophy Recovery Massage Oil je ľahký masážny olej s perfektnou kĺzavosťou a dobrou roztierateľnosťou, urýchľuje regeneráciu, obsahuje len prírodné zložky a je vhodný pre všetky...

SPOREC500
Spophy T-Shirt, tričko s nápisom Train Physio Sleep Repeat, dámske
€23,19

Tričko s nápisom Train Physio Sleep Repeat, dámske, 100% bavlna. Zvýraznite svoju osobnosť vo svete športovej fyzioterapie.

SPOSHTRWM
Spophy T Shirt, tričko s nápisem 05
€23,19

Tričko s nápisom Train Physio Sleep Repeat, pánske, 100% bavlna. Zvýraznite svoju osobnosť vo svete športovej fyzioterapie.

SPOSHTRMS
Spophy T-Shirt, tričko s nápisom We are Sports Physio, dámske
€23,19

Tričko s nápisom We are Sports Physio, dámske, 100% bavlna. Zvýraznite svoju osobnosť vo svete športovej fyzioterapie.

SPOSHWWS
Spophy T Shirt, tričko s nápisem 05
€23,19

Tričko s nápisom We are Sports Physio, pánske, 100% bavlna. Zvýraznite svoju osobnosť vo svete športovej fyzioterapie.

SPOSHWMS

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom