ARTROMOT® K1 Klasik, kolenná motodlaha

7 hodnotení
€6 885
Na dotaz

Moderná a jednoducho ovládateľná motodláha kolenného a bedrového kĺbu. Vhodná na obe končatiny s veľmi nízkou hmotnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Artromot® K1 - kolenné a bedrové motodlaha Klasik je veľmi jednoducho ovládateľná motodlaha, ktorá slúži na CPM terapiu. Táto moderná motodlaha zaručuje vždy anatomicky aj fyziologicky správny pohyb končatiny tak, aby nedochádzalo k luxacím (vykĺbenie) kĺbov alebo k zhoršeniu aktuálneho zdravotného stavu pacienta, ktorý môže byť pooperačný, poúrazový alebo trebárs len pri poranení v oblasti kolenného alebo bedrového kĺbu. Naopak snažia sa čo najšetrnejším prístupom navrátiť končatine jej funkciu v plnom rozsahu.

Motodlaha Artromot® K1 Klasik má veľmi jednoduché a rýchle nastavenie čo sa týka anatomických aj liečebných parametrov pacienta. Každý užívateľ určite ocení, že nie je potreba prestavby motodlahy pre pravú a ľavú končatinu. Rozsah pohybu pre liečbu je nastaviteľný podľa potrieb pacienta u kolenného kĺbu od -10 ° extenzia do 120 ° flexie a u bedrového kĺbu od 0 ° v extenzii do 115 ° vo flexii. Medzi jednotlivými pohybmi (buď v extenzii alebo vo flexii) sa dajú nastaviť pauzy 0 - 59 sekúnd / 1 - 59 minút. Rýchlosť má plynulé nastavenie až do 200 ° / min. Končatina je podopretá zospodu stehná, lýtka a na plôške má topánočku pre čo najväčšie pohodlie pri cvičení. Je určená pacientom s výškou 120 - 200 cm.

Celá motodlaha je ľahko umývateľná a ľahko sa s ňou manipuluje, váži len 11 kg a unesie končatinu s hmotnosťou až 30 kg. Pri potrebe je možnosť dodania transportného vozíka, ktorý uľahčí prácu s prenášaním. Príkon, ktorý je potrebný pre správne fungovanie, sa pohybuje v rozmedzí 850 - 370 mA. Šikovná je aj protišmyková podložka, ktorá pevne drží na akomkoľvek povrchu. Motodlaha sa ovláda jednoduchým ovládačom, ktorý reguluje pauzy medzi jednotlivými pohybmi a ovplyvňuje plynulú rýchlosť. Motodlaha Artromot® má jednoduchý displej, ktorému každý porozumie. Šikovná je i možnosť využitia funkcie "zamknutie" ovládača pre nechcenú manipuláciu s prístrojom.

  

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: K1KLASIK
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: