ARTROMOT® K1 Klasik, kolenná motodlaha

1 hodnotenie
€5 579
Na dotaz

Moderná a jednoducho ovládateľná motodláha kolenného a bedrového kĺbu. Vhodná na obe končatiny s veľmi nízkou hmotnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Artromot® K1 - kolenné a bedrové motodlaha Klasik je veľmi jednoducho ovládateľná motodlaha, ktorá slúži na CPM terapiu. Táto moderná motodlaha zaručuje vždy anatomicky aj fyziologicky správny pohyb končatiny tak, aby nedochádzalo k luxacím (vykĺbenie) kĺbov alebo k zhoršeniu aktuálneho zdravotného stavu pacienta, ktorý môže byť pooperačný, poúrazový alebo trebárs len pri poranení v oblasti kolenného alebo bedrového kĺbu. Naopak snažia sa čo najšetrnejším prístupom navrátiť končatine jej funkciu v plnom rozsahu.

Motodlaha Artromot® K1 Klasik má veľmi jednoduché a rýchle nastavenie čo sa týka anatomických aj liečebných parametrov pacienta. Každý užívateľ určite ocení, že nie je potreba prestavby motodlahy pre pravú a ľavú končatinu. Rozsah pohybu pre liečbu je nastaviteľný podľa potrieb pacienta u kolenného kĺbu od -10 ° extenzia do 120 ° flexie a u bedrového kĺbu od 0 ° v extenzii do 115 ° vo flexii. Medzi jednotlivými pohybmi (buď v extenzii alebo vo flexii) sa dajú nastaviť pauzy 0 - 59 sekúnd / 1 - 59 minút. Rýchlosť má plynulé nastavenie až do 200 ° / min. Končatina je podopretá zospodu stehná, lýtka a na plôške má topánočku pre čo najväčšie pohodlie pri cvičení. Je určená pacientom s výškou 120 - 200 cm.

Celá motodlaha je ľahko umývateľná a ľahko sa s ňou manipuluje, váži len 11 kg a unesie končatinu s hmotnosťou až 30 kg. Pri potrebe je možnosť dodania transportného vozíka, ktorý uľahčí prácu s prenášaním. Príkon, ktorý je potrebný pre správne fungovanie, sa pohybuje v rozmedzí 850 - 370 mA. Šikovná je aj protišmyková podložka, ktorá pevne drží na akomkoľvek povrchu. Motodlaha sa ovláda jednoduchým ovládačom, ktorý reguluje pauzy medzi jednotlivými pohybmi a ovplyvňuje plynulú rýchlosť. Motodlaha Artromot® má jednoduchý displej, ktorému každý porozumie. Šikovná je i možnosť využitia funkcie "zamknutie" ovládača pre nechcenú manipuláciu s prístrojom.

  

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: K1KLASIK
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie