ARTROMOT® E2, lakťová motodláha

1 hodnotenie
€8 822,91
Na dotaz

Moderná a kvalitná motodláha na lakeť. Dva synchronizované motory, individuálne nastavenie, diaľkový ovládač, čipové karty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Artromot® E2 a E2 compact - lakťová motodlaha umožňuje kvalitnú CPM terapiu, vďaka presným fyziologickým pohybom, ktoré sa dosiahnu dvoma plne synchronizovanými motormi a individuálnym nastavením všetkých liečebných parametrov pre potreby pacienta. Zaisťuje maximálnu ergonómiu, vďaka správnemu nastaveniu zdravej končatiny a optimálnemu sedu.

Riadenie tejto modernej motodlahy prebieha cez diaľkové ovládanie, ktoré obsahuje čipovú kartu. Na túto kartu sa zaznamenávajú individuálne dáta pacienta z každej rehabilitácie a tak sa dá zdokumentovať celý priebeh terapie. Dáta z čipovej karty sa dajú preniesť pomocou čítacieho zariadenia do počítača. Ovládač disponuje jednoduchým displejom s obrázkami. Pre ľavostrannú a pravostrannú terapiu je nutná prestavba motodlahy, ktorá je však veľmi jednoduchá a rýchla. Táto technika prestavby je patentovaná. Lakťová motodlaha ponúka ľahkú údržbu, manipuláciu a transport.

Rozsahy pohybov v ktorých sa dá cvičiť sú extenzia / flexia -5 ° - 0 ° - 140 ° a pronácia / supinácie 90 ° - 0 ° - 90 °. Lepšiu efektivitu liečby môžu podporiť špeciálne programy, ktoré táto motodlaha ponúka. Jedná sa o zahrievací program (postupné zvyšovanie rozsahu pohybu), osciláciu (početnejšie opakovanie posledných 10 °), pretiahnutie (pomaly navyšovaná max. Rozsahu o 5 ° s osciláciou), asynchrónny chod motorov (rozdielný pohyb jednotlivých motorov) alebo izolované pohyby (možno vypnúť jeden z motorov).

Doba trvania terapie je nastaviteľná podľa potrieb pacienta od 1 do 300 minút. Medzi jednotlivými pohyby sa dajú nastaviť pauzy v krajných polohách 1 - 59 s. / 1 ​​- 59 min. Rýchlosť je plynulo regulovateľná od 20 ° - 200 ° / min. Hmotnosť celej motodlahy je 25 kg a napájanie je 100 - 140 V, 50 - 60 Hz. Ako bezpečnostný prvok pri komplikáciách sa tu používa spätný chod.

Motodlaha E2 a E2 compact sa využíva na liečenie pooperačných stavov, po väčšine poranení alebo pri ochorení lakťového kĺbu ako sú napr. distorzie a pomliaždenie kĺbu, korekčná osteotomia, operatívne svalové protézy, artrolýza atď ... Súčasťou prístroja modelu E2 je kreslo, ktoré umožňuje uloženie zdravej končatiny. Jeho rozmery tak sú 58 x 57,5 ​​x 87,5 cm.

Pri modeli E2 compact nie je kreslo jeho súčasťou a možno tak rehabilitovať okrem sedu aj v ľahu. Rozmery má 29 x 57,5 ​​x 87,5 cm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: E2
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie