ARTROMOT® E2, lakťová motodláha

1 hodnotenie
€11 850
Na dotaz

Moderná a kvalitná motodláha na lakeť. Dva synchronizované motory, individuálne nastavenie, diaľkový ovládač, čipové karty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Artromot® E2 a E2 compact - lakťová motodlaha umožňuje kvalitnú CPM terapiu, vďaka presným fyziologickým pohybom, ktoré sa dosiahnu dvoma plne synchronizovanými motormi a individuálnym nastavením všetkých liečebných parametrov pre potreby pacienta. Zaisťuje maximálnu ergonómiu, vďaka správnemu nastaveniu zdravej končatiny a optimálnemu sedu.

Riadenie tejto modernej motodlahy prebieha cez diaľkové ovládanie, ktoré obsahuje čipovú kartu. Na túto kartu sa zaznamenávajú individuálne dáta pacienta z každej rehabilitácie a tak sa dá zdokumentovať celý priebeh terapie. Dáta z čipovej karty sa dajú preniesť pomocou čítacieho zariadenia do počítača. Ovládač disponuje jednoduchým displejom s obrázkami. Pre ľavostrannú a pravostrannú terapiu je nutná prestavba motodlahy, ktorá je však veľmi jednoduchá a rýchla. Táto technika prestavby je patentovaná. Lakťová motodlaha ponúka ľahkú údržbu, manipuláciu a transport.

Rozsahy pohybov v ktorých sa dá cvičiť sú extenzia / flexia -5 ° - 0 ° - 140 ° a pronácia / supinácie 90 ° - 0 ° - 90 °. Lepšiu efektivitu liečby môžu podporiť špeciálne programy, ktoré táto motodlaha ponúka. Jedná sa o zahrievací program (postupné zvyšovanie rozsahu pohybu), osciláciu (početnejšie opakovanie posledných 10 °), pretiahnutie (pomaly navyšovaná max. Rozsahu o 5 ° s osciláciou), asynchrónny chod motorov (rozdielný pohyb jednotlivých motorov) alebo izolované pohyby (možno vypnúť jeden z motorov).

Doba trvania terapie je nastaviteľná podľa potrieb pacienta od 1 do 300 minút. Medzi jednotlivými pohyby sa dajú nastaviť pauzy v krajných polohách 1 - 59 s. / 1 ​​- 59 min. Rýchlosť je plynulo regulovateľná od 20 ° - 200 ° / min. Hmotnosť celej motodlahy je 25 kg a napájanie je 100 - 140 V, 50 - 60 Hz. Ako bezpečnostný prvok pri komplikáciách sa tu používa spätný chod.

Motodlaha E2 a E2 compact sa využíva na liečenie pooperačných stavov, po väčšine poranení alebo pri ochorení lakťového kĺbu ako sú napr. distorzie a pomliaždenie kĺbu, korekčná osteotomia, operatívne svalové protézy, artrolýza atď ... Súčasťou prístroja modelu E2 je kreslo, ktoré umožňuje uloženie zdravej končatiny. Jeho rozmery tak sú 58 x 57,5 ​​x 87,5 cm.

Pri modeli E2 compact nie je kreslo jeho súčasťou a možno tak rehabilitovať okrem sedu aj v ľahu. Rozmery má 29 x 57,5 ​​x 87,5 cm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: E2
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: