ARTROMOT® S3 Komfort, ramenná motodláha

3 hodnotenia
€12 399
Na dotaz

Moderná a kvalitná motodláha na rameno, ktorá slúži na cvičenie CPM terapie a liečenie kĺbu po poranení a operáciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Artromot® S3 Komfort - ramenné motodlaha slúži na cvičenie CPM terapie a liečenie ramenného kĺbu po poranení (distorzie, kontúzia), po operáciách (zákrok na tkanive v podpažné jamke, operované zlomeniny, pseudoartrózy, implantáty endoprotéz) alebo pri ochorení s chirurgickým zákrokom (artrotomia , artroskopia, artroplastika, mobilizácia kĺbu pri narkóze). Je riadená diaľkovým ovládaním, ktoré obsahuje čipovú kartu, na ktorú sa nahráva celý priebeh terapie (monitoring rehabilitácie) a tieto dáta sa potom dajú preniesť cez čítacie zariadenie do počítača. Ovládač má jednoduchý a prehľadný displej s obrázkami.

Táto moderná ramenné motodlaha umožňuje prirodzený anatomický pohyb, vďaka plne synchronizovaným motorom a individuálnemu nastavenie všetkých liečebných parametrov, ktoré ponúka. Nastaviteľná opierka hlavy a chrbta a správne uloženie zdravé končatiny skvalitňuje systém medzi človekom a strojom, čo znamená, že je tu zaistená maximálna ergonómia. Rozsah pohybu, ktorý možno pri terapii dosiahnuť sa pohybuje medzi 30 ° - 175 ° pre abdukcií - addukcia, 90 ° - 0 ° - 90 ° vnútorné - vonkajšie rotácia, elevácie je medzi 30 ° - 175 ° a anteverzie / manuálne retroverziou je 0 ° - 120 °. Prestavba motodlahy pre pravostrannú alebo ľavostrannú terapiu je veľmi jednoduchá a rýchla, aj preto je technika prestavby patentovaná.

Ramenné motodlaha je umývateľná (ľahká údržba), dobrá pre manipuláciu a transport. Jej rozmery sú 58 x 57,5 ​​x 87,5 cm, rýchlosť sa dá plynule regulovať od 20 ° do 200 ° / min. a váži len 25 kg. Dĺžka trvania rehabilitácie je individuálne nastaviteľná od 1 do 300 minút. Medzi jednotlivými pohybmi v krajných polohách existujú nastaviteľné pauzy, ktoré sú obe samostatne voliteľné 0 - 59 sekúnd / 1 - 59 minút. Vďaka špeciálnym programom môže S3 Komfort docieliť efektívnejšie liečby.

Pred samotnou terapii sa dá využiť tzv. Zahrievacie program (postupné zvyšovanie rozsahu pohybu). Ďalšou špecialitou tejto motodlahy je oscilácie (častejšie opakovania posledných 10 °). Nesmie tu chýbať ani pretiahnutie, ktorého sa dosiahne pomalým zvyšovaním maximálneho rozsahu o 5 ° a následnú osciláciu v maximálnej polohe. Môžu sa nacvičovať iba izolované pohyby, pretože možno vypnúť jeden z motorov alebo je tu program na asynchrónne chod motorov. Niekto určite uvíta bezpečnostný prvok v podobe spätného chodu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: S3KOMFORT
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: