Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovacia páska čierna, 5 cm x 5 m

Novinka Tip
3 hodnotenia
Značka: SPOPHY
€10,69 –8 %
Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovacia páska čierna, 5 cm x 5 m
€10,69 –8 % €9,76
Skladom (100 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Jedinečná elasticita, zmrštiteľnosť, priľnavosť a priedušnosť. Stopercentná kvalita polyuretánových vlákien, bavlny aj lepidla. Odporúčaný športovými terapeutmi. To je Spophy Kinesiology tape!

Detailné informácie

Podrobný popis

Spophy kinesio tape, tak ako všetky ostatné produkty od Spophy, vznikol na základe dlhoročnej spolupráce s vrcholovými športovcami a tými najlepšími športovými terapeutmi. Vyskúšajte tejpovaciu pásku, ktorá dokonale spĺňa nároky tých najlepších z najlepších.

Vrcholoví športovci a ich terapeuti potrebujú mať istotu, že pomôcky ktoré využívajú, spĺňajú tie najvyššie štandardy. Dávajú si preto záležať na kvalite a hlavne na spoľahlivosti, aby mohli pravidelne dosahovať tých najlepších možných výsledkov. Práve na základe podnetov a dlhodobej úzkej spolupráce s tými najlepšími športovcami a ich terapeutmi vznikol Spophy kinesio tape.

Spophy kinesio tape je pružná bavlnená páska, ktorá slúži k znižovaniu svalového napätia, k podpore správnej mechaniky pohybu, k odľahčeniu určitých častí pohybového aparátu, k terapii fascii a k stabilizácii určitých kĺbových spojení. Dá sa preto použiť ako k terapii akútnych a chronických zranení pohybového aparátu, tak v rámci prevencie, k podpore správnej pozície kĺbov alebo k odľahčeniu preťažovaných častí pohybového aparátu. Samozrejmosťou je možnosť lymfatickej aplikácie, ktorá výrazne zlepšuje redukciu akútneho aj chronického opuchu, vďaka čomu sa významne podporí návrat športovca späť k maximálnym výkonom. Znížte bolesť, podporte hojenie, odstráňte opuch a zlepšite výkon. Prebuďte v sebe a vo svojich klientoch šelmu.

Spophy Kinesiology Tape

Spophy kinesio tape, vďaka použitiu kvalitného zdravotníckeho lepidla, aplikovaného priamo na povrch pásky, perfektne drží nalepený na tele športovca aj v náročných podmienkach. Spophy kinesio tape je perfektne vodeodolný vďaka čomu nedochádza k predčasnému odlepovaniu z povrchu kože pri kontakte s vodou, bahnom alebo potom. Športovec a jeho terapeut tak majú istotu, že Spophy kinesio tape vydrží na povrchu kože počas celého športového výkonu bez odliepania. Správne aplikovaný Spophy kinesio tape si zachováva svoju silnú priľnavosť na koži až po dobu niekoľkých dní. Použité zdravotnícke lepidlo je taktiež vyrábané bez prídavku akýchkoľvek liečiv, čo spoločne so 100% bavlnou, ktorá slúži ako nosný materiál, znižuje možnosť alergickej reakcie na minimum. Spophy kinesio tape môžu teda bezproblémovo využívať aj ľudia s citlivou pokožkou alebo deti.

Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovací páska černá, 5 cm x 5 m

Táto tejpovacia páska je taktiež dokonale prodyšná, takže nijako negatívne neovplyvňuje športový výkon. Športovec sa tak môže maximálne koncentrovať na výkon bez nepríjemných pocitov v oblastiach tejpovania.

Dodatočné parametre

Kategória: TEJPOVANIE
Záruka: 2 roky
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 15:14
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=wellea.sk&id=ulg35
Odpovedať