Soľ z Mŕtveho mora s briliantom 500 g

1 hodnotenie
Značka: Lamur CZ
€7,89
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora s príjemnou jazmínovou vôňou. Uľaví od bolesti svalov a kĺbov, vonná esencia skľudňuje myseľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerálna soľ z Mŕtveho mora s briliantom je najprv výrobným procesom zbavená vysokého percenta NaCl a potom je postupne obohacovaná o minerály, a to najmä horčík 31-35%, draslík 20-28% a bróm. V ďalšom kroku výroby je minerálna soľ z Mŕtveho mora obohatená modrým briliantom a éterickým olejom z jazmínu, ktorý pôsobí antidepresívne.

Finálny výrobok minerálna soľ z Mŕtveho mora s briliantom je zložením už veľmi podobný vode z Mŕtveho mora. Soľ z Mŕtveho mora zlepšuje reumatické, artritickej a kožné ťažkosti (lupienka, ekzémy, alergie). Zmierňuje bolesť svalov a kĺbov, vyživuje a upokojuje pleť, stimuluje cirkuláciu krvi.

Pravidelné kúpele v kúpeli so zložkou minerálne soli z Mŕtveho mora sa podieľa na procese detoxikácie a regenerácie. Vysoké percento pridaných minerálov hrá významnú úlohu pri liečbe kožných reumatických ale aj dýchacích ťažkostí. Soľ z Mŕtveho mora je ideálna prísada do relaxačných kúpeľov proti únave a stresu. 

Dodatočné parametre

Kategória: BALNEOTERAPIA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 52
Ks v kartóne: 6
Objem: 500g
Typ: prírodná, minerálna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: