SKLZ TRAINER ROLLER, masážny valec 15 cm x 51 cm

6 hodnotení
Značka: SKLZ
€49,96
Vypredané

Pomocou cvičení ilustrovaných na masážnom valci SKLZ TRAINER ROLLER sa Vám ponúka všetko, čo potrebujete pre správny tréning svalov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Navrhnutý s udržiavaním svalov používaných niektorými z popredných svetových športovcov. Trainer Roller ilustruje pohyby a poskytuje jasné a ľahko sledovateľné inštrukcie, ktoré ukazuje cielené svaly. S penou komerčnej triedy pre dosiahnutie hlbokého tkaniva je to valček a športový masážny terapeut v jednom.

Jednoduchšia údržba svalov

Tréningový valec označuje nielen pohyby, ktoré potrebujete pre efektívnejšiu údržbu svalov, ale tiež jasné a ľahko sledovateľné ukážky, ako správne vykonávať pohyby. Použite ho k zníženiu bolesti a k zvýšeniu flexibility, celkového výkonu svalov, obehu.

Pozrite sa na tieto svaly

S jasnou grafikou, ktorá zobrazuje svaly na zacielenie a uvoľnenie, obsahuje Roller Trainer opakovanie a časy, ktoré potrebujete k maximalizácii výkonu svalov. Navrhnutý pre masáž celého tela a cvičenia, je to nevyhnutne potrebné pre skrátenie doby zotavenia.

Spolupracuje

Vrstva Trainer Roller sa pohybuje dohromady pre kompletnú rutinnú údržbu svalov, ktorá zvyšuje flexibilitu, obeh a výkon a pomáha znižovať pravdepodobnosť zranenia.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: TRÉNINGOVÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: PERF-20ROLL-002
Ks v kartóne: 1
Rozmer: 15 cm x 51 cm
Typ: tréningová pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: