SKLZ COURT SLIDEZ, indoorová kĺzavá podložka

9 hodnotení
Značka: SKLZ
€26,99
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024

SKLZ COURT SLIDEZ, indoorová kĺzavá podložka, výborná pomôcka k posilneniu stredu tela, chrbta a hornej časti tela pomocou rôznych cvičení. Je vhodná takmer na všetky povrchy.

Detailné informácie

Podrobný popis

SKLZ COURT SLIDEZ, indoorová kĺzavá podložka

Pre mnoho športovcov a celkovú zdatnosť je trup dôležitou súčasťou tela. Slidez je určený k posilneniu brucha, chrbta a ramien pomocou rôznych cvičení. Jedna strana bola špeciálne navrhnutá tak, aby nezanechala žiadne stopy kĺzania a pracovala na takmer všetkých povrchoch, zatiaľ čo druhá strana je vyrobená z mäkkého materiálu, ktorý dáva športovcom lepší úchop behom cvičenia - pre ruky alebo nohy.

Žiadne škrabance na podlahe

Court Slidez je skvelý spôsob, ako precvičiť celé telo s minimálnym vybavením. Vďaka podložke s nízkym trením, ktorá má povrch bez vzoru, nebude Court Slidez ničiť drevo, dlaždice alebo iné hladké podlahy.

Vaša váha

Court Slidez vám dovolí použiť váhu vášho tela k vytvoreniu odporu a pohybu, ktorý potrebujete k zapojeniu jadra (stredu tela), ramien a hornej časti tela a zvýšenie úrovne zdravia. Sú ideálne pre cvičebné miestnosti, joga štúdia, pilates centra, barre štúdia a dokonca aj na domácu podlahu z tvrdého dreva.

S kvalitnou penou a pohodlnými, protisklzovými úchytkami sú Court Slidez mäkké na ruky a nohy.

Dodatočné parametre

Kategória: TRÉNINGOVÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Balenie: 2ks v balení
Kód produktu: PERF-CRTSL-001
Typ: tréningová pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: