SKLZ HYDRO-ROLLER, fľaša na vodu v masážnom valčeku

Neohodnotené
€49,96
Vypredané

Perfektná kombinácia pre každého, kto športuje na cestách.

Detailné informácie

Podrobný popis

SKLZ HYDRO-ROLLER, fľaša na vodu v masážnom valčeku

Perfektná kombinácia pre každého, kto športuje na cestách. Či už na súťažiach, turnajoch alebo iných outdoorových aktivitách. S mini pásom sa môžete optimálne zahriať a pripraviť sa na šport. Medzitým Vám Hydro Roller pomáha dostatočne piť a masírovať fasciu po použití.

Pred cvičením optimálne zahrejte svaly - bez ohľadu na to, kde ste. Súčasne môžete použiť fasciový valec ako nápojovú fľašu. Valcovaním skracujete fázu obnovy. Dve funkcie v jednom prevedení - Hydro-valec.

  • Pena s vysokou hustotou pre účinnejšiu masáž a uvoľnenie spúšťacieho bodu
  • Fľaša z ušľachtilej ocele, ktorá sa nepremačká ani nerozdrví
  • Pohodlná konštrukcia znižuje množstvo odpadu a množstvo predmetov v taške
  • Uchováva 828 ml tekutiny

Fľaša na vodu pre športovca

Nemusíte byť svetový športovec, aby ste vedeli, že správna hydratácia je kľúčom k zdravému telu a výkonu. Hydro-Roller kombinuje tekutiny, ktoré potrebujete k udržaniu hydratovaných a pružných svalov s robustným penovým valčekom navrhnutým tak, aby premasíroval všetky správne body.

Vaše telo Vám bude ďakovať pred, behom a po

Hustá pena Hydro-Roller a telo z nerezovej ocele poskytujú perfektnú kombináciu pre zahrievanie svalov, kĺbov a šliach pred tréningom alebo hrou. Po tréningu použijte fľašu pre uvoľnenie bodov a masáž, aby ste znížili bolesti a čas zotavenia.

Hydration + Rolling to go

Doprajte si hydratáciu a masáž behom tréningu, hry a na cestách. Hydro - valec je nepriepustný a konštruovaný pre ľahké balenie. Perfektný pre Váš batoh alebo výcvikový vak, Hydro - roller je najlepším spoločníkom športovca.

 

Dodatočné parametre

Kategória: TRÉNINGOVÉ POMÔCKY
Kód produktu: PERF-HYDRO-006
Ks v kartóne: 1
Typ: tréningová pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: