SKLZ BALANCE PAD, balančná podložka 46 cm x 39 cm

3 hodnotenia
Značka: SKLZ
€69,99
Vypredané

SKLZ BALANCE PAD, balančná podložka ideálna pre cviky v stoji alebo v sede, rovnako ako pre rehabilitačné cvičenie. Má textúrovaný a protišmykový povrch a ľahko sa čistí.

Detailné informácie

Podrobný popis

SKLZ BALANCE PAD, balančná podložka 46 cm x 39 cm

Pridajte silu destabilizácie k tréningu, aby ste zvýšili svoju telesnú silu a vybudovali rovnováhu. Balance Pad núti vaše telo reagovať tým, že využívate nohy, členky a svaly dolných končatín. Pomáha vybudovať silu a kľúč k stabilite v atletickom výkone, vyrovnanom pohybe a zotavenie po zranení.

Destabilizujúce vlastnosti zvyšujú vyváženosť a tréning telesnej sily.

Ideálna pre cviky v stoji alebo v sede, rovnako ako pre rehabilitačné cvičenie.

Textúrovaný a protišmykový povrch.

Ľahko sa čistí, vodeodolný.

Rozmer podložky 46 x 39 cm

Budujeme na nestabilite

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako vybudovať rovnováhu a svaly nôh, chodidiel a členku, je doplniť destabilizáciu do Vášho tréningu. Balance Pad bol navrhnutý tak, aby pomáhal vytvárať a zvyšovať svalovú pamäť, zahrnutú v rovnováhe, koordinácii a rýchlej reakcii.

Stáť, sedieť alebo sa zotaviť

Balance Pad je navrhnutý pre použitie v stoji, v sede alebo k rehabilitácii poranenia chodidla, členku alebo nôh. Balance Pad je kľúčovou pomôckou pre každého športovca, ktorý sa spolieha na telesnú silu, rovnováhu a koordináciu vo svojom športe.

Ľahký a ľahko sa čistí

Vysoko stlačený, hladko tvarovaný povrch zaručuje trvanlivosť. Špeciálna pena s uzavretými bunkami umožňuje, aby Balance Pad udržal dobré tlmiace vlastnosti. Je nepriepustný a možno ho veľmi ľahko umyť a udržiavať čistý. Je nekĺzavý a nebude spôsobovať poškodenie alebo trenie kože.

Dodatočné parametre

Kategória: TRÉNINGOVÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: PERF-BLC-001
Ks v kartóne: 1
Typ: tréningová pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: