BlazePod Trainer Standard Kit

4 hodnotenia
€517
Na dotaz

Moderná zábavná tréningová pomôcka s vizuálnym podnetom pre koordináciu pohybu. Posuňte svoje hranice ďalej alebo súťažte s ostatnými s pomocou najlepšieho Flash-Reflex systému na svete. Táto sada obsahuje 6ks BlazePod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reakčná svetla BlazePod prinášajú do tréningu pestrosť a naučia Vás posúvať svoje limity. Táto revolučná fitness pomôcka pomáha rozvíjať reakciu, koordináciu a má vplyv na celkový výkon. BlazePods ponúkajú 8 farebných možností a trénovať môžete sami alebo v skupine viac ľudí. BlazePods ponúkajú neobmedzenú variabilitu a širokú možnosť k improvizácii - môžu sa pripevniť na boxovacie vrece, na dvere alebo na podlahu v telocvični. Sada BlazePod obsahuje 6 kusov reakčných svetiel, BlazePods Case a nabíjačku. BlazePods sú odolné proti striekajúcej vode, UV žiareniu a proti nárazom.

Objavujte s BlazePod skutočnú dokonalosť s popredného svetového lídra Pro-level Flash-Reflex systémov. Zažite nekonečné možnosti, ako posunúť svoje limity a vylepšiť svoje tréningy s motivujúcimi vizuálnymi podnetmi. BlazePod Vás motivuje k rýchlejšej reakcii, posunutie limitov a zvýšenie výkonu. Súťažte sami, alebo s ostatnými. BlazePod vyvoláva prirodzenú reakciu vášho tela na zmyslové stimulácie a umožňuje vynikajúci, rýchly a koordinovaný pohyb. BlazePod je citlivý na dotyk a s aplikáciou vyvinutou špeciálne pre toto zariadenie poskytuje vizuálne podnety a vytvára dokonalý tréningový Flash Reflex systém.

Prvýkrát v histórii kognitívne a fyzickej prípravy môžete váš mobilný telefón ľahko pripojiť a ovládať zariadenia pomocou technológie Bluetooth. Jednoducho si stiahnite užívateľsky prívetivú aplikáciu z Google Play alebo App Store a prevezmite kontrolu nad svojimi BlazePody. Vyberte si z preddefinovaných aktivít alebo si vytvorte vlastný, od jednej z mnohých ľahkých logik BlazePod a sledujte svoj výkon až do milisekundy.

 

Vlastnosti BlazePod Trainer Standard Kit

  • Ľahké a skladné
  • Neobmedzené možnosti tréningových aktivít
  • Rozvíja reakciu, koordináciu a celkovú kondíciu
  • Nastavenie 8 farebných možností
  • Možnosť nabíjať naraz

Dodatočné parametre

Kategória: TRÉNINGOVÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: