THERAGUN G2PRO

Akcia Tip % VÝPREDAJ%
20 hodnotení
Značka: THERAGUN
€649 –43 %
THERAGUN G2PRO masážny prístroj
€649 –43 % €369 €304,96 bez DPH
Vypredané

Patentovaný systém TheraGun G2PRO je revolučný prenosný prístroj pre rázovú terapiu. Úplne nová konštrukcia je ergonomická, s hmotnosťou iba 900g a má zvýšenú kapacitu akumulátorov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

THERAGUN G2PRO

Moderný masážny prístroj TheraGun využijú všetci športovci, športoví fyzioterapeuti a maséri. Vďaka výmenným nástavcom je možné masáž presne cieliť na postihnutú oblasť. TheraGun G2PRO je špeciálne navrhnutý tak, aby sprostredkoval rýchlu aktiváciu a regeneráciu svalov. Odborníci hovoria o TheraGune doslova ako o "revolúcii v znížení svalového tonu".
S pomocou rázovej terapie môžete znížiť časté bolesti svalov a kĺbov, zmierniť kŕče, uvoľniť bolestivé body vo svaloch (myogelózy) a zlepšiť kĺbový rozsah športovca. TheraGun sa využíva aj pri liečbe jaziev. Užívatelia si môžu vybrať zo štyroch uhlov nastavenia pre lepšie zacielenie terapie.
 

Aké príslušenstvo dostanem k TheraGun G2PRO zadarmo?

Balenie obsahuje: kvalitný prenosný kufor, samotný prístroj TheraGun G2PRO, sadu 4 výmenných masážnych hlavíc, 2x batérie, nabíjačka.
 

Použitie TheraGunu 

Jednému masírovanému miestu sa doporučuje venovať max.90 sekúnd. Celkový čas terapie celého tela by nemal presiahnuť 15 minút. Prístrojom TheraGun vytvárajte iba ľahký tlak a pomaly pohybujte v mieste aplikácie. Rázovú terapiu si môžete dopriať dvakrát aj trikrát denne.

Prečo práve TheraGun?

- patentovaný systém
- ergonomický tvar rukoväte
- 4 polohy/uhly masážnej hlavice
- mobilná varianta v prenosnom kufri
- hmotnosť iba 900g
- 4 unikátne výmenné hlavice
- náhradný akumulátor, nabíjačka
- celková dĺžka 22 cm 

Kedy TheraGun nepoužívať?

Nepoužívajte na hlavu, otvorené rany, oblasť genitálií, štítnej žľazy, v oblasti kostných výstupkov ani v mieste lymfatických uzlín. Pokiaľ si nie ste istí použitím, poraďte sa so svojím terapeutom či lekárom.
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: TERAPEUTICKÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Balenie: G2PRO, nabíjačka, 4x nástavec, 2xbatérie
Kód produktu: G2PRO-EU
Krajina pôvodu: USA
Typ: rázová terapia, masážny prístroj

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: