THERA-Trainer® tigo 502

1 hodnotenie
€3 724,32
Na dotaz

Moderný liečebný aktívne-pasívny pohybový prístroj pre dolné končatiny s fixáciou priehlavku a opierkami pre lýtka.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-Trainer® tigo 502

THERA-Trainer® tigo 502 je moderný liečebný pohybový prístroj umožňujúci aktívne-pasívne aktivity.

Tigo 502 je rehabilitačná pomôcka, ktorá významne pomáha fyzioterapeutom a doplňuje ich terapiu. Tento typ je určený pre rehabilitačné cvičenie jazdy na bicykli, ktorá je vďaka kvalitnému motoru vhodná aj pre pacientov, ktorí majú obmedzenú pohybovú aktivitu. Prístroje THERA-Trainer radu tigo sú profesionálne prístroje pre použitie v zdravotníckych zariadeniach, ale veľmi často sú využívané pre denné cvičenie doma.

Výrobok poskytuje možnosť použitia na: pasívne cvičenia (celková paralýza), aktívne cvičenie (rotoped), cvičenie s asistenciou (čiastočná aktivita) alebo symetrické cvičenia (možnosť sledovania aktivity pravej a ľavej končatiny). Pravidelným cvičením na prístroji THERA-Trainer tigo 502 dochádza k aktivácii kardiovaskulárneho systému, zvýšenie výkonu, k zosilneniu či udržaniu svalovej sily, k zlepšeniu pohyblivosti, k psychickej pohode atď.

Rehabilitačné prístroj má jednoduché ovládanie a malý displej.Nastavenie parametrov možno vykonávať aj počas cvičenia.

Thera-Trainer tigo má 3-úrovňovou citlivú detekciu kŕčov (tzv. Antispazmová kontrola). Bezpečnostné madlo je výškovo nastaviteľné s rôznym sklonom, plastové podložky chodidiel sú umývateľné. Pedále sú nastaviteľné, vďaka fixácii chodidiel a opore lýtok možno nastaviť rehabilitačné pomôcku tak, aby cvičenie bolo pohodlné. THERA-Trainer tigo 502 je vybavený kolieskami pre jednoduchší transport.

THERA-Trainer® kladie vysoké nároky na bezpečnosť a kvalitu spracovania. Výrobky spĺňajú všetky potrebné normy a smernice.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: TTTIGO502
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: