THERA-Trainer® mobi 540

Neohodnotené
€2 388
Na dotaz

Kompaktný pohybový prístroj s tichým elektromotorom pre pasívne aj aktívne cvičenie na horné alebo dolné končatiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-Trainer® mobi 540 je moderný cvičebný prístroj umožňujúci aktívne-pasívne aktivity. Vďaka nízkej hmotnosti (cca 13 kg) a menším rozmerom (50 x 46 x 43 cm) je prístroj Thera-Trainer mobi možné jednoducho prenášať. Súčasťou výrobku je aj kvalitný nylonový prepravný obal.

Prístroje THERA-Trainer sú vhodné pre použitie aj v zdravotníckych zariadeniach, ale sú prevažne určené pre denné cvičenie v domácom prostredí. U starších ľudí (s telesným postihnutím i bez neho) dochádza pravidelnou pohybovou aktivitou k zlepšeniu krvného obehu, zvýšenie výdrže, k zosilneniu svalov, k zlepšeniu pohyblivosti, k psychickej pohode, k podpore zdravého trávenia a pod. Naopak sa predchádza prejavom spojených so starnutím alebo nečinnosťou ako sú svalové stuhnutosti, nepohyblivosť kĺbov, slabnutie, strata výdrže či životnej energie.

Cvičenie a ovládanie je veľmi užívateľsky príjemné a možno ho väčšinou zvládnuť bez cudzej pomoci. Jednoduché ovládanie doplnené o 2,7 "farebnú obrazovku zobrazujúci hodnoty (vzdialenosť, doba cvičenia, otáčky, efektívnosť, spálené kalórie a celkové vyhodnotenie tréningu. Je na Vašej voľbe, či budete cvičiť vlastnou silou alebo využijete podporu elektromotora. Môžete cvičiť doma nezávisle na rozmaroch počasie. Ak teraz používate k chôdzi palicu, barle alebo chodítko, bude pre Vás denné cvičenie na THERA-Trainer mobi 540 veľkým prínosom. Výmena podložiek chodidiel za madlá pre horné končatiny sa vykonáva bez náradia. Počas chvíle teda premeníte THERA-Trainer mobi, ktorý vám slúžil na precvičenie nôh, na stroj na precvičenie hornej polovice tela.

THERA-Trainer mobi kladie vysoké nároky na bezpečnosť a kvalitu spracovania. Výrobky spĺňajú všetky potrebné normy a smernice.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA
Záruka: 2 roky
Kód produktu: TTMOBI540
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitační pomůcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: