THERA-BAND balančná podložka, modrá - mäkká

8 hodnotení
Značka: Thera-Band
€29,90
Momentálne nedostupné

Thera-Band modrá balančná podložka je najpredávanejšia univerzálna balančná pomôcka.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-BAND balančná podložka, modrá - mäkká

Balančná podložka Thera-Band sa používa pre zlepšenie pohybových návykov a rovnováhy pri rehabilitácii kĺbov chrbta, kolien a členkov. Rôzne tvrdosti a jeden vzduchom naplnený vankúš umožňujú tréning so vzrastajúcimi úrovňami záťaže: tvrdší, zelené prevedenie je pre začiatočníkov, mäkšie modré a čierne je pre pokročilých. Čierna podložka poskytuje vďaka svojmu štruktúrovanému povrchu s výstupkami navyše ďalšiu senzomotorickú stimuláciu.

Oválna balančná podložka Thera-Band modrá je vyrobená zo špeciálnej peny, ktorá má nekĺzavý povrch a dobre sa čistí. Na balančnej podložke je vhodné cvičiť bez obuvi. akonáhle klient stupne na nestabilnú podložku, tak svojou hmotnosťou okamžite vytvára nerovnováhu. Jedná sa o najpredávanejšiu balančnú podložku z našej ponuky.

Nestabilné podložky Thera-Band Vám oproti konkurenčným produktom ponúkajú možnosť voľby tuhosti podložiek, zároveň aj zmenu záťaže balancovania. Používajte balančné podložky Thera-Band a vnímajte pokroky v rámci Vášho tréningu či rehabilitácie.

Dodatočné parametre

Kategória: CVIČEBNÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 23304
Ks v kartóne: 1
Typ: cvičebná pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: