THERA-BAND gymnastická lopta, 75 cm Pro Series SCP™ , modrá

3 hodnotenia
Značka: Thera-Band
€32,49
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Najnovšia generácia gymnastických lôpt od Thera-Band s označením Pro Series SCP™. Lepšie materiály, dlhšia životnosť, maximálna bezpečnosť. Pumpička nie je súčasť balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-BAND gymnastická lopta, 75 cm Pro Series SCP™ , modrá

Nová gymnastická lopta Thera-Band v modrej farbe, má priemer 75 cm a je vyrobená z nekĺzavého moderného materiálu, ktorý by mal byť viac podobný ľudskej pokožke než klasickému plastu. 

Gymnastická lopta rady Pro Series SCP™ má zvýraznenú textúru a možno s ním cvičiť na rôznych podkladoch. Lopta je opatrená bezpečnostným prvkom ako ABS, takže pri poškodení plášťa dochádza k vyfukovaniu. Nová gymnastická lopta Thera-Band má taktiež dlhšiu životnosť ako to je u bežných konkurenčných lôpt. V predajnom kartónovom balení sú 2 nástavce na nafúknutie, 2 špunty, meter na meranie priemeru, poster so základnými cvikmi v angličtine.

Všetky gymnastické lopty Thera-Band sú kvalitné cvičebné pomôcky, ktoré využijete v rehabilitácii a fitness, ale sú vhodné aj na zdravé sedenie pri PC alebo na domáce cvičenie. Pumpička nie je súčasť balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: CVIČEBNÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 12045
Ks v kartóne: 1
Rozmer: 75 cm
Typ: cvičebná pomôcka, ABS systém

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: