THERA-BAND balančná podložka, zelená - tvrdá

4 hodnotenia
Značka: Thera-Band
€30,25
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

Thera-Band zelená balančná podložka je najľahšou variantou ponúkanej balančnej podložky vhodná pre začiatočníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-BAND balančná podložka, zelená - tvrdá

Thera-Band balančná podložka zelenej farby je vyrobená z najtvrdšieho materiálu zo všetkých ponúkaných balančných podložiek. Je vhodná pre nácvik rovnováhy a koordinácie pre začiatočníkov. Doporučujeme cvičenie bez obuvi, kedy vrúbkovaný špeciálny povrch eliminuje možnosť ukĺznutia. Balančná podložka Thera-Band zelená je z príjemného materiálu, je veľmi ľahká a dobre sa prenáša. Nízkopórovitý povrch sa jednoducho udržuje a má dlhú životnosť.

Balančné podložky Thera-Band sú unikátnou pomôckou pre balančný tréning, zlepšenie fyzickej kondície a rehabilitácie. Nestabilný povrch balančných podložiek ponuka účinnú cestu k spevneniu vnútorného svalstva, zlepšenie stability, zvýšenie športovej výkonnosti, zlepšuje reakčnú dobu svalov, redukuje riziko športového zranenia či pádu na minimum, zlepšuje chôdzu a koordináciu a mnoho ďalšieho. Tréning za pomoci balančnej podložky Thera-Band umožňuje všestranný spôsob tréningu vhodný pre všetky vekové skupiny, bez ohľadu na fyzickú zdatnosť.

Balančné podložky Thera-Band pracujú s tzv. systémom progresívneho tréningu, čo znamená, že má zákazník k dispozícii niekoľko tréningových stupňov umožňujúcich mu plynulý, efektívny pokrok. Každý stupeň záťaže je charakterizovaný inou farbou. Najtvrdšia balančná podložka Thera-Band, teda podložka určená pre začiatočníkov má farbu zelenú, mäkšia varianta pre stredne pokročilých je modrej farby a najmäkšia varianta, teda varianta pre pokročilých, je v čiernom prevedení. Zelená a modrá podložka je vyrobená z penového materiálu s rôznou hustotou, kdežto čierna podložka je naplnená vzduchom, výhodou sú však ich pevné hrany znižujúce riziko podvrtnutia členku.

Dodatočné parametre

Kategória: CVIČEBNÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 23305
Ks v kartóne: 1
Typ: cvičebná pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: