cosiMed základný olej Sezam (kbA) - 5000 ml

1 hodnotenie
Značka: cosiMed
€122,09
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Za studena lisovaný, vyzretý bio sezamový olej najvyššej akosti v ekonomickom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

cosiMed základný olej Sezam (kbA) - 5000 ml

cosiMed základný olej Sezam je vysoko kvalitný tuk len z prvého lisovania sezamových semien uskutočňovaného za studena. Jedná sa zároveň o výrobok, ktorý je získavaný len z rastlín, ktoré sú pestované podľa zásad kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Základný sezamový olej je ideálny univerzálne použiteľný produkt vo wellness. Najlepšie využijete jeho špecifické vlastnosti pri detoxikácii organizmu.

cosiMed základný olej Sezam má ideálne vlastnosti, aby mohol preniknúť hlboko do ľudskeho tkaniva a naviazať na seba škodlivé látky v organizme. Toto je využíváno v Ajurvéda masážach a to najmä pri masáži tretieho oka tzv. Shirodhara. Pri tejto terapii vyteká pramienok nahriatého sezamového oleja na čelo do oblasti "tretieho oka". Je možné ho taktiež používať ako prírodný masážny olej na všetky druhy masáží. cosiMed základný sezamový olej je  vhodný aj ako prísada do wellness kúpeľov a telových zábalov či pleťových masiek.

Svoje neodmysliteľné miesto má bio sezamový olej v indickej, čínskej a korejskej kuchyni, kde dodáva jedlam ich špecifickú chuť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: MASÁŽE
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 30067
Krajina pôvodu:: Nemecko
Ks v kartóne: 1
Objem: 5000ml
Typ: přírodní, kbA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: