cosiMed terapeutická hmota - 85 g, tvrdá

Neohodnotené
Značka: cosiMed
€12,79
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Terapeutická hmota cosiMed na posilňovanie horných končatín a precvičovanie jemnej motoriky, úchopu, koordinácie, rozsahu pohybu, ale aj kognitívnych funkcií. Ponúkame v 3 farebných variantach podľa tuhosti hmoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

cosiMed terapeutická hmota - 85 g, tvrdá

cosiMed vyrába vlastnú vysoko kvalitnú terapeutickú hmotu zo špecialných siloxanových elastomérov, ktoré neobsahujú žiadné škodlivé látky a sú samozrejme zdravotne úplne nezávadné. Obecné vlastnosti týchto materiálov sú pre predstavu podobné kaučuku, kedy sa hmota po deformácii vracia späť do pôvodného tvaru.
 
Terapeutická plastelína nie je mastná, nelepí a je antibakteriálna. Terapeutické hmoty cosiMed sa predávajú v rôzných stupňoch tuhosti (Soft, Medium, Strong) a sú balené v plastovej dóze po 85 g. Vďaka voliteľnému odporu možno cvičenie s terapeutickou hmotou individualizovať. Terapeutická hmota cosiMed sa využíva v rehabilitácii na posilňovanie horných končatín (prstov, dlane, ruky) a precvičovanie jemnej motoriky, úchopu, koordinácie, rozsahu pohybu, ale i kognitívnych funkcií. Efektívne ich využije terapeut u pacientov po operáciách, úrazoch, cievnych príhodách, u pacientov s detskou mozgovou obrnou či inými telesnými postihnutiami alebo u seniorov.
 
Terapeutickou hmotu cosiMed môžeme taktiež používať v nácviku všedných denných činností (ADL). Hmotu cosiMed môžeme tvarovať hnetením, váľaním, možno ju vykrajovať, plniť ju do formičiek, strúhať, napichovať apod. Terapia s ergoterapeutickou hmotou cosiMed je intuitívna, hravá a trendy.

Dodatočné parametre

Kategória: TERAPEUTICKÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 02.05
Krajina pôvodu:: Nemecko
Ks v kartóne: 10
Objem: 85g
Typ: cvičebná pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: