Theragun

Theragun_logo

Dlhých 8 rokov vývoja predchádzalo tomu, až kým prvý Theragun uzrel svetlo sveta. Vynálezca pán Dr. Jason S. Wersland, D.C. je chiropraktik a bývalý atlét, ktorý mal kedysi škaredú nehodu na motorke. Úraz, ktorý utrpel, spôsoboval intenzívnu stálu bolesť neumožňujúcu bežný pohyb. Práve v túto chvíľu si uvedomil mimoriadnu potrebu efektívneho prenosného liečebného prístroja pre rôznych pacientov. 

Ako atlét vedel, že by bolo aj prínosné zapojiť priamo športovcov do regenerácie ich svalstva po tréningu. Ako chiropraktik zase chcel maximálne účinný prístroj s jednoduchým používaním. Zároveň sa snažil pozerať na "vec" aj z ekonomického pohľadu. Chcel vyrobiť produkt jednoduchý, efektívny a dostupný aj bežným športovcom. Vďaka usilovnej práci, trpezlivosti a chuti to stále skúšať znovu sa to podarilo. Jedinečný kalibrovaný kmitočet, amplitúda a točivý moment robia z Theragunu kráľa medzi prístrojmi na rázovú terapiu. Theragun preukázateľne odstraňuje bolesť svalov plných kyseliny mliečnej, svaly aktivuje a pomáha k dosiahnutiu väčšieho rozsahu kĺbov.

Od roku 2014 pomáha Theragun k rýchlejšiemu zotaveniu po tréningu a tým k lepším výkonom behom závodov či zápasov. Preukázateľne pozitívne výsledky potvrdzujú profesionáli v USA naprieč športy: NBA, NHL, NFL, MLB, MLS, NCAA atď. V Evrópe ich využívajú olympionici, prestížne futbalové a rugbyové kluby, profesionálni kulturisti IFBB. Theragun G2PRO ™ je taktiež obľúbený u jednotiek SEALS a US Marines Corp. Poslednú dobu sa Theragun dostáva aj medzi triatlonistov, cyklistov, bežcov, crossfitových nadšencov a vlastne medzi všetkých športovcov, ktorí trénujú tvrdo a majú chuť sa posunúť ďalej.
8 položiek celkom
Theragun PRO, Masážny prístroj, 5. generácia
€673,97 –15 %
€571,09

Tichý a zároveň výkonný – to je Theragun PRO piatej generácie. Theragun PRO je teraz dokonalým masážnym prístrojom a skvelou voľbou pre profesionálov.

TG02863-01
Theragun Elite, masážny prístroj
€490

Nový prístroj pre perkusívnu terapiu s vylepšenými funkciami a aplikácií pre maximálnu regeneráciu a uvoľnenie.

TG02851-01
Theragun mini, 2. generace
€223,85 –27 %
€162,89

Theragun mini druhej generácie je prenosný a zároveň výkonný. Poskytne Vám masáž kedykoľvek a kdekoľvek. Podporuje Bluetooth pripojenie, výdrž batérie je 120 minút.

TG02017-01
Theragun PRIME, masážny prístroj
€389

Theragun Prime je prístroj 5. generácie pre využitie perkusívnej terapie k rýchlejšej regenerácii a maximálnym športovým výkonom.

TG02845-01
Theragun Wave Roller, Vibračný masážny válec
Tip
€176,09

Inteligentný masážny valec s piatimi stupňami intenzity, možnosť prepojenia s Bluetooth rozmery: 30 x 13 cm, hmotnosť: 1,5 kg.

WAVEROLLER-PKG-EU
Therabody RecoveryAir PRO, Kompresné regeneračné nohavice
Novinka
€1 424,49

RecoveryAir PRO – to sú kompresné regeneračné nohavice novej generácie. Použitie nových moderných technológií umožňuje rýchlejšiu regeneráciu.

RA02299-01
Theragun PRO Plus, Masážny prístroj
Novinka
€649

Špičkový multiterapeutický prístroj na športový výkon. Theragun PRO Plus 6. generácia, navrhnutý so šiestimi prelomovými terapiami, zmierňuje bolesť, zlepšuje pohyblivosť a...

TG0003970-3A10
Theragun Relief, masážny prístroj
Novinka
€149

Prístroj Theragun Relief 5. generácie s vedecky overenou perkusnou masážnou terapiou poskytuje rýchlu a účinnú úľavu od bolestí, napätia a stuhnutosti. Patentovaná...

TG0003968-3A40

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom