THERAGUN

Theragun_logo

Dlhých 8 rokov vývoja predchádzalo tomu, až kým prvý Theragun uzrel svetlo sveta. Vynálezca pán Dr. Jason S. Wersland, D.C. je chiropraktik a bývalý atlét, ktorý mal kedysi škaredú nehodu na motorke. Úraz, ktorý utrpel, spôsoboval intenzívnu stálu bolesť neumožňujúcu bežný pohyb. Práve v túto chvíľu si uvedomil mimoriadnu potrebu efektívneho prenosného liečebného prístroja pre rôznych pacientov. 

Ako atlét vedel, že by bolo aj prínosné zapojiť priamo športovcov do regenerácie ich svalstva po tréningu. Ako chiropraktik zase chcel maximálne účinný prístroj s jednoduchým používaním. Zároveň sa snažil pozerať na "vec" aj z ekonomického pohľadu. Chcel vyrobiť produkt jednoduchý, efektívny a dostupný aj bežným športovcom. Vďaka usilovnej práci, trpezlivosti a chuti to stále skúšať znovu sa to podarilo. Jedinečný kalibrovaný kmitočet, amplitúda a točivý moment robia z Theragunu kráľa medzi prístrojmi na rázovú terapiu. TheraGun preukázateľne odstraňuje bolesť svalov plných kyseliny mliečnej, svaly aktivuje a pomáha k dosiahnutiu väčšieho rozsahu kĺbov.

Od roku 2014 pomáha Theragun k rýchlejšiemu zotaveniu po tréningu a tým k lepším výkonom behom závodov či zápasov. Preukázateľne pozitívne výsledky potvrdzujú profesionáli v USA naprieč športy: NBA, NHL, NFL, MLB, MLS, NCAA atď. V Evrópe ich využívajú olympionici, prestížne futbalové a rugbyové kluby, profesionálni kulturisti IFBB. Theragun G2PRO ™ je taktiež obľúbený u jednotiek SEALS a US Marines Corp. Poslednú dobu sa Theragun dostáva aj medzi triatlonistov, cyklistov, bežcov, crossfitových nadšencov a vlastne medzi všetkých športovcov, ktorí trénujú tvrdo a majú chuť sa posunúť ďalej.
5 položiek celkom
theragun pro masazny pristroj wellea.sk. 2
Novinka
€649 –5 %
€619

Bezkonkurenčný svojou účinnosťou, dizajnom, modernou aplikáciou, kvalitou spracovania a mnoho ďalších argumentov robí z Theragunu 4.generácie svetovú jednotku na poli masážnych...

PRO-PKG-EU
theragun elite wellea.sk
Novinka
€456

Nový prístroj pre perkusívnu terapiu s vylepšenými funkciami a aplikácií pre maximálnu regeneráciu a uvoľnenie.

ELITE-PKG-BLK-EU
theragun prime wellea.sk
€359

Theragun Prime je prístroj 4. generácie pre využitie perkusívnej terapie k rýchlejšej regenerácii a maximálnym športovým výkonom.

5609
Therabody RecoveryAir PRO, Kompresné regeneračné nohavice
Novinka
€1 424,49

RecoveryAir PRO – to sú kompresné regeneračné nohavice novej generácie. Použitie nových moderných technológií umožňuje rýchlejšiu regeneráciu.

RA02299-01
Theragun Wave Roller, Vibračný masážny válec
Tip
€176,09

Inteligentný masážny valec s piatimi stupňami intenzity, možnosť prepojenia s Bluetooth rozmery: 30 x 13 cm, hmotnosť: 1,5 kg.

WAVEROLLER-PKG-EU

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom