Zdravotnícka stolička 1250

1 hodnotenie
€156,50
Vypredané

Univerzálna zdravotnícka stolička pre lekárov a terapeutov. Veľmi pohodlná, žiadne švy! Vysoká kvalita, záruka 5 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravotnícka stolička 1250

 

Zdravotnická stolička s veľmi pohodlným sedákom pre všetky typy ordinácii. Vďaka veľkému rozsahu výšky sedáku využijú túto stoličku lekári, terapeuti, kozmetičky či maséri.

 

Bežne je táto lekárska stolička označovaná ako vyšetrovacia stolička. Stolička 1250 vyniká skvelým spracovaním, má výbornú ergonómiu a je ľahko ovládateľná. Výšku sedáku, ktorý je vyrobený pre vysoké zaťaženie, možno pohodlne upraviť plynovým piestom 45-58 cm (je možné pri objednaní zvoliť vyšší piest). Samotný sedák je veľmi pohodlný, má priemer 40 cm a špeciálne čalúnenie s dvoma penovými kruhovými dielmi zabezpečí mäkkosť vnútornej hrany sedáku a taktiež možnosť čalúnenia z jedného kusu poťahu.

 

Zdravotnícku stoličku možno vybaviť kolieskami alebo tzv. klzákmi. Kolieska majú priemer 5 cm a disponujú automatickou bezpečnostnou brzdou pri odtiahnutiu. U tohto typu stoličky pre lekára možno zvoliť nastavenie výšky kruhovým ovládačom piestu.

 

Výbava na prianie:

- kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odtiahnutiu (prevencia podbehnutia)

- kolieska univerzálne čierne s chromovaným krytom, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odtiahnutiu (prevencia podbehnutia)

- klzáky vysoké (bez zmeny výšky sedenia), čierne alebo svetle šedé RAL 7035

- klzáky nízke (zníženie výšky sedenia o 37 mm), iba čierne, pre zníženie nosného kríža o 37 mm a tým zníženie problémov so zakopávaním o kríž - kruhový ovládač piestu .

Dodatočné parametre

Kategória: Lekárske stoličky
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 1250
Ks v kartóne: 1
Typ: lekárska stolička

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: