Zdravotnícka stolička 1207

Neohodnotené
€209 –7 %
Zdravotnícka stolička 1207
€209 –7 % €194
Na dotaz

Univerzálna zdravotnícka stolička 1207 so sedlovým sedákom. Vysoká kvalita a záruka 5 rokov.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravotnícka stolička 1207

 

Zdravotnická stolička so sedlovým sedákom pre všetky typy ordinácii. Vďaka veľkému rozsahu výšky sedáku využijú túto stoličku lekári, terapeuti, kozmetičky či maséri.

 

Bežne je táto lekárska stolička označovaná ako vyšetrovacia stolička. Stolička 1207 vyniká skvelým spracovaním, má výbornú ergonómiu a je ľahko ovládateľná. Výšku sedáku, ktorý je vyrobený pre vysoké zaťaženie, možno pohodlne upraviť plynovým piestom 42-55 cm (je možné pri objednaní zvoliť vyšší piest až pre 72 cm). Samotný tvarovaný sedák má priemer 42 cm.

 

Zdravotnickú stoličku možno vybaviť kolieskami alebo tzv. klzákmi. Kolieska majú priemer 5 cm a disponujú automatickou bezpečnostnou brzdou pri odtiahnutiu.

 

Túto zdravotnícku stoličku so sedlovým sedákom možno taktiež zakúpiť vo variante DENT, možnosť vyššieho nastavenia + opora pre nohy.

 

Výbava na prianie:

 

- kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odtiahnutiu (prevencia podbehnutia)

- kolieska univerzálna čierna s chromovaným krytom, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odtiahnutiu (prevencia podbehnutia)

- klzáky vysoké (bez zmeny výšky sedenia), čierne alebo svetle šedé RAL 7035

- klzáky nízke (zníženie výšky sedenia o 37 mm), iba čierne, pre zníženie nosného kríža o 37 mm a tým zníženie problémov so zakopávaním o kríž .

Dodatočné parametre

Kategória: Lekárske stoličky
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 1207
Ks v kartóne: 1
Typ: lekárska stolička

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: