THERA-BAND posilňovacia guma 2 m, modrá, extra silná

Neohodnotené
Značka: Thera-Band
€8,53 –0 %
Posilňovacia guma Thera Band, 2m, modrá extra silná
€8,53 –0 % €8,49
Skladom (50 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Thera-Band extra silná posilňovacia guma modrá v samostatnom balení v dĺžke 2 m.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-BAND posilňovacia guma 2 m, modrá, extra silná

Posilňovacia guma Thera-Band 2 m v modrej farbe. Jedná sa o piaty stupeň záťaže na škále farieb posilňovacích gúm Thera-Band s označením extra silná.

Posilňovacie gumy Thera-Band poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitáciu, cvičenie doma alebo silový tréning. Cvičenie s gumou Thera-Band zlepšuje držanie tela, rovnováhu, posilňuje svaly, minimalizuje tlak na kĺby a znižuje riziko zranenia. Posilňovacie gumy Thera-Band umožňujú jednoduchým spôsobom posilňovať oslabené svaly, uvoľňovať kontraktúry opačne posilňujúcich svalov - antagonistov. Posilňovacie gumy Thera-Band sú vhodné k cvičeniu v každodennom živote a pomáhajú tak predchádzať jednostranným pohybom. Jedná sa o vysoko kvalitný produkt preverený mnohými rokmi používania, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny vďaka možnosti voľby záťaže. Posilňovacia guma Thera-Band obsahuje len prírodný latex.

Thera-Band už mnoho rokov pracuje so systémom progresívneho tréningu. Každá z farieb gúm Thera-Band charakterizuje iný stupeň záťaže a užívateľ tak môže jednoducho postupovať škálou farieb od najľahšieho stupňa (béžová) po najnamáhavejší (zlatá). Každý krok smerom nahor znamená zvýšenie ťažnej sily o 25% až po čiernu a o 40% od striebornej po zlatú.

Dodatočné parametre

Kategória: CVIČEBNÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 12765
Ks v kartóne: 6
Rozmer: 2 m
Typ: cvičebná pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: