THERA-BAND posilňovacia guma 2,5 m s obalom, žltá, slabá

Neohodnotené
Značka: Thera-Band
€9,89
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Thera-Band žltá posilňovacia guma v dĺžke 2,5 metrov je ideálna na všetky typy cvičení. Cvičebná pomôcka je dodávaná v praktickej taštičke pre príjemné prenášanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-BAND posilňovacia guma 2,5 m s obalom, žltá, slabá

Balenie obsahuje 2,5 m dlhú posilňovaciu gumu Thera-Band v žltom prevedení a malú taštičku na zips v rovnakom farebnom odtiene. Žltá znamená druhý stupeň záťaže na farebnej škále posilňovacích gúm Thera-Band, s označením slabá. Vďaka praktickému prepravnému obalu je guma vhodná ku komfortnému prenášaniu a môžete ju využiť k aktívnemu cvičeniu doma, k rehabilitácii, pri cestovaní na dovolenku alebo pri dlhšej služobnej ceste apod. Urobte si posilňovňu, kde chcete a cvičte naozaj všade!

Posilňovacie gumy Thera-Band poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitáciu, cvičenie doma alebo silový tréning. Cvičenie s gumou Thera-Band zlepšuje držanie tela, rovnováhu, posilňuje svaly, minimalizuje tlak na kĺby a znižuje riziko zranenia. Posilňovacie gumy Thera-Band umožňujú jednoduchým spôsobom posilňovať oslabené svaly, uvoľňovať kontraktúry opačne posilňujúcich svalov - antagonistov. Posilňovacie gumy Thera-Band sú vhodné k cvičeniu v každodennom živote a pomáhajú tak predchádzať jednostranným pohybom. Jedná sa o vysoko kvalitný produkt preverený mnohými rokmi používania, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny vďaka možnosti voľby záťaže. Posilňovacia guma Thera-Band obsahuje len prírodný latex.

Thera-Band už mnoho rokov pracuje so systémom progresívneho tréningu. Každá z farieb gúm Thera-Band charakterizuje iný stupeň záťaže a užívateľ tak môže jednoducho postupovať škálou farieb od najľahšieho stupňa (béžová) po najnamáhavejší (zlatá). Každý krok smerom nahor znamená zvýšenie ťažnej sily o 25% až po čiernu a o 40% od striebornej po zlatú.

Dodatočné parametre

Kategória: CVIČEBNÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 12192
Ks v kartóne: 6
Rozmer: 2,5 m
Typ: cvičebná pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: