The Original McKenzie® D-Section Roll

Neohodnotené
€36,89
Na dotaz

The Original McKenzie® D-Section Roll ­je skvelá pomôcka pre zdravé sedenie, ktorá znižuje tlak na mezibratlové platničky v oblasti bedrovej chrbtice.

Detailné informácie

Podrobný popis

The Original McKenzie® D-Section Roll

 

The Original McKenzie® D-Section Roll ­je skvelá pomôcka pre zdravé sedenie. Produkt je svojím použitím podobný ako klasický Lubar Roll.

 

Jedná sa ale o podkladový polvalec, ktorý zabezpečuje kvalitnejšie a zdravšie sedenie. Pravidelným používaním možno predchádzať bolestiam chrbta. D-Section Roll znižuje tlak na meziobratlové platničky v oblasti bedrovej chrbtice tým, že podporuje prirodzené zakrivenie chrbtice.

 

Pomôcka bola vyrobená na základe klinického výskumu Robina McKenzieho. Podkladový polvalec je vhodný na stoličky alebo sedadlá (možno využiť aj v automobile), kde je už čiastočná opora bedrovej chrbtice. The Original McKenzie® D-Section Roll sa prikladá plochou stranou k operadlu.

 

Perfektná zdravotná pomôcka vhodná ako prevencia bolesti chrbta pri kancelárskej práci, ale je vhodné ju používať aj pri bolestivých stavoch. Tento polvalec je veľmi vhodný pre ľahších klientov alebo menšieho vzrastu.

Dodatočné parametre

Kategória: MASÁŽE
Záruka: 2 roky
Barva: čierna
Kód produktu: 25
Ks v kartóne: 1
Typ: podkladová pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: