SORBOTHANE SINGLE STRIKE, gélové vložky do topánok

1 hodnotenie
Značka: Sorbothane
€17,49

Zvoľte variant

Gélová vložka do topánok pre maximálnu elimináciu otrasov. Špeciálny elastický materiál tlmí 95% nárazov. Coolmax a antibakteriálna úprava zabezpečuje priedušnosť a odvádza vlhkosť na povrch topánky. Balenie obsahuje pár gélových vložiek s tlmením pod pätnou kosťou. Športujte zdravo!

Detailné informácie

Veľkosť: 36-38
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
€17,49
Veľkosť: 39-41
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
€17,49
Veľkosť: 42-43
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
€17,49
Veľkosť: 44-46
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
€17,49

Podrobný popis

Sorbothane pohlcuje silné otrasové vlny, ktoré vznikajú s každým krokom pri náraze chodidla na zem. Gélové vložky do topánok Sorbothane pomáhajú zlepšiť športový výkon na maximum a pri tom poskytujú výnimočný komfort a odolnosť. Gélové vložky do topánok Sorbothane pracujú v perfektnom súlade s vaším telom a pohybom. Vedeli ste, že zakaždým, keď vaše nohy dopadnú na zem, škodlivá vlna otrasov rezonuje telom rýchlosťou cez 112 km/h? Vystavujete nohy tak vysokej záťaži, môže to mať nepriaznivý vplyv na spôsob, akým sa hýbete, hráte a trénujete. Necháte to bez riešenia a dlhodobé poškodzovanie kĺbov, svalov, väzov a šliach vám môže zabrániť vo vrcholovom výkone pri športových aktivitách. Gélové vložky do topánok Sorbothane vašim nohám pomáhajú zaisťovať správnu podporu, nastavenie a tlmenie, stimuláciu chodidiel a domino efekt úľavy od bolesti po celom tele, čím je vaša športová hranica nielen zachovaná, ale dokonca prekonaná.  

Gélové vložky do topánok Sorbothane znižujú možnosť poranenia tela behom cvičenia tým, že preukázateľne opakovane pohlcujú bezkonkurenčných 94,7% otrasov bez zhoršenia výkonu. Jedinečný materiál gélových vložiek do topánok Sorbothane posilňuje obranné mechanizmy tela tým, že pri náraze (dopadu nohy) sa polymér deformuje tak, že rozptýli otrasové vlny skôr do strán než do hora skrz telo.

Vlastnosti gélových vložiek do topánok SORBOTHANE SINGLE STRIKE:

  • Pohlcuje bezkonkurenčných 94,7 % škodlivých nárazových vĺn
  • Chráni kĺby ako sú kolená a členky pred škodlivými vlnami otrasov, ktoré vznikajú behom cvičenia a športu, dopadom chodidla na zem
  • Ponúkajú výnimočný komfort a pritom zlepšujú výkon
  • Materiál Coolmax zaisťuje dokonalú priedušnosť tým, že odvádza vlhkosť od tela aj pri aktivitách s vysokou intenzitou
  • Antibakteriálna vrchná vrstva zabraňuje tvorbe zápachu
  • Nízka hmotnosť

Vytvorená pre aktivity, ako je golf a chôdza, pri ktorej je silným nárazom vystavená najviac päta. Zabudované komfortné tvarovanie (kontúra) a podpätník ponúka intenzívne riešenie v pohlcovaní otrasov.  

Dodatočné parametre

Kategória: VLOŽKY DO TOPÁNOK
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: