Hwato Deluxe Cupping Set, sada na bankovanie, 24 ks

Novinka
Neohodnotené
Značka: Hwato
€89,38
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Sada na bankovanie prémiovej kvality je vyrobená z lekárskeho plastu, ktorý poskytuje vynikajúce priľnutie k pokožke pri vytváraní podtlaku. Set baniek obsahuje 24 bankových hlavíc s rôznymi priemermi, 10 magnetickými kolíkmi a vákuovou pumpičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hwato sada pre bankovú terapiu prémiovej kvality je vyrobená z polykarbonátu, ktorý odoláva vysokému tlaku aj teplotám. Banky je možné teda v profesionálnych prevádzkach prístrojovo sterilizovať a tak pri sterilizácii v autokláve nestratia nič zo svojich skvelých vlastností.

Sada obsahuje 24 bankových hlavíc z akrylátového skla s rôznymi priemermi a 10 magnetickými kolíkmi, čo znamená, že masáž bankou je možné dobre kombinovať s magnetoterapiou. Súčasťou sady je aj kvalitná vákuová ručná pumpa s flexibilnou hadicou a škrabkou Gua Sha pre ľahké odstránenie banky aj samotnú masáž. 

Pokiaľ chcete prevádzať bankou podtlakovú masáž, je dôležité používať iba kvalitné masážne oleje.

Každá jednotka v sade bankovania Hwato je odolná a má hladké okraje na silnú absorpciu. Sada na terapiu bankou Hwato sa ľahko používa, udržuje hygienicky čistá a je bezpečná pre domáce samoliečenie. Pre maximálnu čistotu a bezpečie využite kvalitné dezinfekčné prostriedky Cavi.

Na uvoľnenie ventilu použite mierny tlak alebo škrabku Gua Sha. Každá masážna banka je vybavená odnímateľnými biomagnetickými bodmi. Magnety sú navrhnuté tak, aby poskytovali jemnú magnetoterapiu na akupunktúrne body na koži.

Baňkovanie sa používa na: na uvoľnenie svalov, krvných ochorení, ako je anémia a hemofília, reumatických ochorení, ako je artritída a fibromyalgia, gynekologických porúch, kožných problémov, ako je ekzém a akné, vysokého krvného tlaku (hypertenzia), migrény, bronchiálneho spôsobeného alergiami a astmou a kŕčové žily.

Banková terapia môže znížiť bolesť a zápal v celom tele. Môže tiež podporovať duševnú a fyzickú relaxáciu a pohodu. Pri bankovaní je teda aj dôležité, aby sa klient cítil maximálne pohodlne, preto je vhodné použiť na terapeutické lehátko na správne napolohovanie kvalitný podkladový polvalec pod nohy s gélovým vankúšikom pod tvár.

Pokiaľ nevyužijete profesionálnu sadu na 100%, tak by Vám možno mohla stačiť naša základná sada baniek.

Sada na bankovanie obsahuje 24 baniek s nasledujúcimi vonkajšími priemermi: 

 • 1x rovný tvar 3,5 cm
 • 2 x rovný tvar 4,3 cm
 • 1 x zakrivený tvar 4,3 cm
 • 2 x rovný tvar 5,0 cm
 • 2 x zakrivený tvar 5,0 cm
 • 6 x rovný tvar 5,8 cm
 • 6 x rovný tvar 6,7 cm
 • 4 x rovný tvar 7,6 cm
 • 1 vákuová ručná pumpa s hadičkou
 • 1 Gua Sha škrabka v obdĺžnikovom tvare, rozmery cca. 8 cm x 4,5 cm
 • 1 prepravný box

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne baňky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: