TheraPearl

Therapearl je svetový výrobca špeciálnych zdravotných zábalov, ktoré sú plnené gélovými guľôčkami. Netoxický moderný materiál, ktorý tvorí tzv. terapeutické perly, má dlhú tepelnú zotrvačnosť a je maximálne prispôsobivý aj v zmrznutom stave. Pri navrhovaní tvaru na jednotlivé časti ľudského tela spolupracovali lekári a športoví fyzioterapeuti. Termofory Therapearl sú ideálnym prostriedkom pre terapiu teplom a chladom. Sú používané pri liečbe pohybového aparátu, bolestiach, opuchoch, popáleninách alebo pri hojení jaziev. Ako tepelný zábal pomáha Therapearl proti napätiu svalov, stuhnutosti a bolestiach kĺbov, zrýchľuje prietok krvi, prehrieva a tĺmi menštruačné bolesti.

 Ako chladovú terapiu pomôcky použijeme pri opuchoch, modrinách, vyvrtnutí, zápaloch, natiahnutých svaloch, menších popáleninách, bolestiach hlavy či migréne. Zábaly majú prakticky upínací pás a sú uspôsobené ako: zábal na chrbát, zábal na koleno, zábal na oči, zábal na krk, zábal na členok apod. Materiál obkladu je príjemný na pokožku a neobmedzuje v pohybe, jedná sa o voľne predajný zdravotnícky prostriedok. Pokiaľ hľadáte efektívnu a rýchlu úľavu od bolesti, bez zaťažovania organizmu analgetikami, tak zábaly Therapearl sú pre Vás jasnou voľbou.

Cena

516
1516
10 položiek celkom
TheraPearl panda, chladivý,hrejivý sáčok
Novinka
€5,05

TheraPearl  chladivý / hrejivý zábal v podobe pandy k ošetrovaniu malých pacientov.

THERAPEARL kids prasiatko, zábal
Novinka
€5,05

Chladivý/hrejivý zábal v podobe prasiatka pre ošetrovanie malých pacientov. 

TheraPearl psík, chladivý,hrejivý zábal
Novinka
€5,05

TheraPearl  chladivý / hrejivý zábal v podobe psíka k ošetrovaniu malých pacientov.

THERAPEARL KIDS ŽABKA
Novinka
€5,05

Chladivý / hrejivý zábal v podobe žabky pre ošetrovanie malých pacientov.

THERAPEARL MASKA NA OČI
Novinka
€7,80

Chladivá/hrejivá maska na oči ideálna pri odpočinku a spánku, taktiež pri bolestiach hlavy, opuchoch a problémoch s dutinami. 

THERAPEARL SPORTOVÝ ZÁBAL
Novinka
€7,41

Univerzálny chladivý/hrejivý zábal, ktorý účinne pomáha pri bolestiach svalov, kĺbov, zubov, opuchoch a drobných popáleninách. 

THERAPEARL ZÁBAL NA CHRBÁT.
Novinka
€15,65

Chladivý / hrejivý zábal na chrbát vhodný pri bolestiach hornej a dolnej časti chrbta, zápale, opuchu a menštruačných bolestiach.

THERAPEARL ZÁBAL NA KĹBY
Novinka
€8,98

Chladivý / hrejivý zábal na kĺby účinný pri bolestiach svalov, zápale šliach, vyvrtnutí členku, opuchu, rezných ranách a modrinách.

THERAPEARL ZÁBAL NA KOLENO
Novinka
€15,65

Chladivý / hrejivý zábal na koleno vhodný pri artritíde, bolesti kĺbov, zápale a opuchu.

THERAPEARL ZÁBAL NA RAMENA A KRK
Novinka
€15,65

Chladivý / hrejivý zábal ideálny pri bolestiach, napätí a stuhnutosti v oblasti krku a ramien.

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom