NAMMAN MUAY

Masážne produkty vyrábané farmaceutickou spoločnosťou Devakam vychádza z thajskej kultúry a teší sa obrovskej obľube u zákazníkov už 60 rokov. Tajná zmes thajských liečivých bylín má silný relaxačný a regeneračný účinok na pohybový aparát. Najvďačnejšími užívateľmi sú aktívni športovci, ale aj starší ľudia.
 

Prečo používať iba originálny Namman Muay?

Jedinečná receptúra v sebe skrýva tajomstvo silne relaxačného efektu a spojenie chladovo-tepelnej terapie. Originál Namman Muay pôsobí rýchlo a efekt trvá niekoľko hodín. Masážny thajský olej v prvej fáze spôsobí intenzívne teplo a tým prehreje svalstvo. Eliminuje sa tým možnosť poranenia svalov a kĺbov. Ďalšia  fáza je potom naopak chladivý pocit, ktorý znižuje svalové napätie a naštartuje regeneráciu. Sila tohto oleja sa aktivuje behom fyzickej záťaže, takže je  masáž thajským olejom Namman Muay ideálna pred športovým výkonom. Masážny thajský krém je nemastný prípravok, ktorý okamžite chladí. Po krátkej dobe nastupuje intenzívne teplo. Krém Namman Muay je vhodný k okamžitej úľave od bolesti svalov a kĺbov. Ideálne taktiež masť poslúži k regenerácii po fyzickej námahe.
 

História Namman Muay

"Namman" znamená v thajštine mazanie a "Muay" je označením boxu. Názov značky možno teda volne preložiť ako mazanie pre boxerov. Farmaceutická spoločnosť Devakam v roku 1960 po prvý krát vyrobila špeciálny masážny olej. Pan Thongtos Intratat byl vlastníkom tejto firmy a zároveň vášnivým fanúšikom boxu, sám vlastnil boxerský klub v Bangkoku. Všetci zápasníci reprezentujúci jeho klub museli byť namasírovaní olejom, ktorý mal zabrániť prípadným poraneniam kĺbov a svalov počas zápasu.

Súčastnosť Namman Muay

Značka Namman Muay aktuálne dodáva do 26 európskych štátov vysoko kvalitný masážny olej a krém. Už dlhšie ako 10 rokov slúži profesionálnym športovcom aj bežným ľuďom po celej Európe. Pokiaľ zákazník hľadá naozaj účinný prípravok proti bolesti svalov a kĺbov, tak využije preparáty Namman Muay. Viac ako 94% zákazníkov Namman Muay by nevymenilo za žiadne konkurenčné mazanie. Všetky výrobky sú súčasťou databázy kozmetických produktov CPNP a neboli testované na zvieratách. Originálny thajský olej a krém Namman Muay je iba jeden. Pri výbere masážnych prípravkov buďte opatrní a vyvarujte sa napodobeninám, ktoré môžu  poškodzovať ľudské zdravie.

 

Žiadne produkty značky NAMMAN MUAY sa nenašli...