Lamur CZ

Lamur CZ s.r.o. je rodinná firma, ktorá je už od roku 2004 hlavným dovozcom produktov z Mŕtveho mora do ČR. Spoločnosť importuje prírodnú a minerálnu soľ, bahno, soľné kamene a vodu z Izreela. Hlavným rozdielom proti konkurenčným výrobkom je kvalita, ktorou Lamur CZ disponuje a je schopná ju dlhodobo zaručiť. Produkty obsahujú niekoľkonásobne vyššiu koncentráciu minerálov ako je možné bežne v ČR kúpiť. Kvalitným produktom z Mŕtveho mora Lamur CZ dôverujú kožní lekári, lekárne, vyhlásené kúpele, wellness štúdia, bazény a soľné jaskyne. Produktové rady Lamur CZ majú certifikáty od SZÚ.

7 položiek celkom
Minerálna soľ z Mŕtveho mora 500 g
€7,49

Kryštalická soľ z Mŕtveho mora má znížené percento NaCl a naopak je obohatená o horčík, draslík a bróm. Jej chemické zloženie sa veľmi podobá vode z Mŕtveho mora. 

00018
Minerálne bahenné mydlo z Mŕtveho mora
€7,49

Minerálne mydlo kombinuje vynikajúcu čistiacu schopnosť bahna z Mŕtveho mora, ktoré je bohaté na minerály, so soľou, ktorá má omladzujúce účinky. Je veľmi vhodné pre aknóznu...

00015
Minerálne bahno z Mŕtveho mora 3 kg
€68,59

Univerzálny prírodný produkt, ktorý odstraňuje toxíny z pokožky, povzbudzuje metabolizmus a krvný obeh. Teplé bahno z Mŕtveho mora odstraňuje bolesť svalov a kĺbov. Výhodné...

00016
Minerálne bahno z Mŕtveho mora 400 g
€13,69

Univerzálny prírodný produkt, ktorý odstraňuje toxíny z pokožky, povzbudzuje metabolizmus a krvný obeh. Teplé bahno z Mŕtveho mora odstraňuje bolesť svalov a kĺbov.

00017
Prírodná soľ z Mŕtveho mora 6,5 kg
€37,29

BIO kúpeľová soľ z Mŕtveho mora, ktorá je produktom  iba prirodzeného vyparovania vody z Mŕtveho mora.

0021
Soľ z Mŕtveho mora s briliantom 500 g
€7,89

Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora s príjemnou jazmínovou vôňou. Uľaví od bolesti svalov a kĺbov, vonná esencia skľudňuje myseľ.

0019
Soľ z Mŕtveho mora s briliantom 6 kg
€54,59

Cenovo výhodné balenie profesionálnej kúpeľovej soli s príjemnou jazmínovou vôňou. Uľaví od bolesti svalov a kĺbov, vonná esencia napomáha k ukľudneniu mysle.

0020

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom