Lamur CZ

Lamur CZ s.r.o. je rodinná firma, ktorá je už od roku 2004 hlavným dovozcom produktov z Mŕtveho mora do ČR. Spoločnosť importuje prírodnú a minerálnu soľ, bahno, soľné kamene a vodu z Izreela. Hlavným rozdielom proti konkurenčným výrobkom je kvalita, ktorou Lamur CZ disponuje a je schopná ju dlhodobo zaručiť. Produkty obsahujú niekoľkonásobne vyššiu koncentráciu minerálov ako je možné bežne v ČR kúpiť. Kvalitným produktom z Mŕtveho mora Lamur CZ dôverujú kožní lekári, lekárne, vyhlásené kúpele, wellness štúdia, bazény a soľné jaskyne. Produktové rady Lamur CZ majú certifikáty od SZÚ.

7 položiek celkom
Minerálna soľ z Mŕtveho mora 500 g
€7,49

Kryštalická soľ z Mŕtveho mora má znížené percento NaCl a naopak je obohatená o horčík, draslík a bróm. Jej chemické zloženie sa veľmi podobá vode z Mŕtveho mora. 

00018
Minerálne bahenné mydlo z Mŕtveho mora
€7,49

Minerálne mydlo kombinuje vynikajúcu čistiacu schopnosť bahna z Mŕtveho mora, ktoré je bohaté na minerály, so soľou, ktorá má omladzujúce účinky. Je veľmi vhodné pre aknóznu...

00015
Minerálne bahno z Mŕtveho mora 3 kg
€68,59

Univerzálny prírodný produkt, ktorý odstraňuje toxíny z pokožky, povzbudzuje metabolizmus a krvný obeh. Teplé bahno z Mŕtveho mora odstraňuje bolesť svalov a kĺbov. Výhodné...

00016
Minerálne bahno z Mŕtveho mora 400 g
€13,69

Univerzálny prírodný produkt, ktorý odstraňuje toxíny z pokožky, povzbudzuje metabolizmus a krvný obeh. Teplé bahno z Mŕtveho mora odstraňuje bolesť svalov a kĺbov.

00017
Prírodná soľ z Mŕtveho mora 6,5 kg
€37,29

BIO kúpeľová soľ z Mŕtveho mora, ktorá je produktom  iba prirodzeného vyparovania vody z Mŕtveho mora.

0021
Soľ z Mŕtveho mora s briliantom 500 g
€7,89

Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora s príjemnou jazmínovou vôňou. Uľaví od bolesti svalov a kĺbov, vonná esencia skľudňuje myseľ.

0019
Soľ z Mŕtveho mora s briliantom 6 kg
€54,59

Cenovo výhodné balenie profesionálnej kúpeľovej soli s príjemnou jazmínovou vôňou. Uľaví od bolesti svalov a kĺbov, vonná esencia napomáha k ukľudneniu mysle.

0020

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie