TriggerPoint MBX® Massage Ball, masážna loptička

Novinka
1 hodnotenie
Značka: TriggerPoint
€23,63
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

TriggerPoint MBX® masážna loptička poskytuje intenzívnu kompresiu hlbokých tkanív pre maximálnu úľavu od bolesti. Je navrhnutý tak, aby kopíroval tlak lakťa masážneho terapeuta, je ideálny na zacielenie extrémneho nepohodlia v izolovaných oblastiach, ako sú lýtka, piriformis a prsné svaly.

Detailné informácie

Podrobný popis

TriggerPoint MBX® masážna loptička ponúka extra pevný povrch pre intenzívnu úľavu svalov. MBX, navrhnutý tak, aby kopíroval tlak lakťa masážneho terapeuta, má veľkú plochu, ktorá poskytuje jedinečnú schopnosť uvoľniť bolesť v zovretých ramenách, bedrách a slabinách. Je ideálny na zacielenie extrémneho nepohodlia v izolovaných oblastiach, ako sú lýtka, piriformis a prsné svaly.

Ľahký, umývateľný a protišmykový MBX je ideálny na použitie doma, v telocvični alebo na cestách. TriggerPoint umožňuje ľuďom všetkých životných štýlov pohybovať sa a cítiť sa lepšie.

TriggerPoint navrhuje a vyvíja inovatívne nástroje pre masážnu terapiu, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta – vďaka čomu sú ich penové valčeky, ručné valčeky, masážne tyčinky a loptičky ideálne pre jednotlivcov všetkých vekových kategórií, veľkostí a športových schopností.

  • Extra pevný pre agresívnu hĺbkovú kompresiu a úľavu od bolesti
  • Ideálne pre intenzívnu aplikáciu na malé plochy, ako sú lýtka, piriformis a prsné svaly
  • Podporuje prietok krvi a kyslíka na zlepšenie celkového pohybu, rozsahu pohybu a výkonu
  • Penový povrch sa ľahšie čistí a je hygienickejší ako handrička
  • Priemer 2,6 palca (6,6 cm)

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne pomôcky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: