THERA-BAND PRO Hand Trainer, sada 6 ks

4 hodnotenia
Značka: Thera-Band
€56,89
Na dotaz

Thera-Band Progressive Hand Trainer je systém pre posilnenie rúk a zápästia z odolného materiálu pre pohodlné uchopenie, súprava 6 ks farebne odlíšených úrovní odporu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Thera-Band Progressive Hand Trainer alebo aj Thera-Band posilňovacie sito je praktická rehabilitačná pomôcka. Sada obsahuje 6 špeciálnych výmenných latexových plachiet rôznych farieb, špeciálny rám a manuál. Všetkých šesť farieb sa samozrejme líši tuhosťou, podľa obtiažnosti ich je možné zoradiť takto: béžová, žltá, červená, zelená, modrá a najtuhšia je čierna.

Thera-Band Progressive Hand Trainer predstavuje unikátny systém pre posilnenie prstov, rúk, zápästia i predlaktia. Produkt je vyrobený z odolného materiálu s dierkami pre pohodlné uchopenie. K dispozícii je šesť farebne odlíšených úrovní odporu, ktoré umožňujú progresívny tréning či rehabilitáciu. Prvé úrovne odporu Thera-Band Pro Hand Trainer môžu slúžiť ako perfektný štartovací bod pre pooperačnú terapiu rúk, zároveň slúži k postupnému posilneniu celej ruky, k zväčšeniu rozsahu pohybov a pre posilnenie vnútorných svalov. Thera-Band posilňovacie sito nájde uplatnenie v ordinácii fyzioterapeuta, ale je zároveň vhodné aj na domáce cvičenie.

Dodatočné parametre

Kategória: TERAPEUTICKÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 26200
Ks v kartóne: 1
Typ: rehabilitačná pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: