THERA-BAND posilňovacia guma 5,5 m, béžová, veľmi slabá

1 hodnotenie
Značka: Thera-Band
€15,14
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023

Kartónové balenie obsahuje 5,5m dlhú posilňovaciu gumu Thera-Band v roli v béžovom prevedení.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-BAND posilňovacia guma 5,5 m, béžová, veľmi slabá

Kartónové balenie obsahuje 5,5m dlhú posilňovaciu gumu Thera-Band v roli v béžovom prevedení. Jedná sa o prvý stupeň záťaže na škále farieb posilňovacích gúm Thera-Band s označením veľmi slabá.

Posilňovacie gumy Thera-Band poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitáciu, cvičenie doma alebo silový tréning. Cvičenie s gumou Thera-Band zlepšuje držanie tela, rovnováhu, posilňuje svaly, minimalizuje tlak na kĺby a znižuje riziko zranenia. Posilňovacie gumy Thera-Band umožňujú jednoduchým spôsobom posilňovať oslabené svaly, uvoľňovať kontraktúry opačne posilňujúcich svalov - antagonistov. Posilňovacie gumy Thera-Band sú vhodné k cvičeniu v každodennom živote a pomáhajú tak predchádzať jednostranným pohybom. Jedná sa o vysoko kvalitný produkt preverený mnohými rokmi používania, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny vďaka možnosti voľby záťaže. Posilňovacia guma Thera-Band obsahuje len prírodný latex.

Thera-Band už mnoho rokov pracuje so systémom progresívneho tréningu. Každá z farieb gúm Thera-Band charakterizuje iný stupeň záťaže a užívateľ tak môže jednoducho postupovať škálou farieb od najľahšieho stupňa (béžová) po najnamáhavejší (zlatá). Každý krok smerom nahor znamená zvýšenie ťažnej sily o 25% až po čiernu a o 40% od striebornej po zlatú.

Dodatočné parametre

Kategória: CVIČEBNÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 50010
Ks v kartóne: 1
Rozmer: 5,5 m
Typ: cvičebná pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: