THERA-BAND podložka na cvičenie, 190 cm x 100 cm x 1,5 cm, zelená

4 hodnotenia
Značka: Thera-Band
€119
Na dotaz

Vysoko kvalitná podložka tlmiaca nárazy pri cvičení. Dlhá životnosť, nízka hmotnosť, to sú podložky Thera-Band. Nadrozmerný produkt - nezasielame na pobočky Zásielkovne.

Detailné informácie

Podrobný popis

THERA-BAND podložka na cvičenie, 190 cm x 100 cm x 1,5 cm, zelená

Thera-Band podložka na cvičenie v zelenej farbe o rozmeroch 190 cm x 100 cm x 1,5 cm. Súčasťou balenia sú dva elastické popruhy pre ľahké a pohodlné prenášanie podložky, ktorá je navyše opatrená závesnými očkami pre praktické hromadné uskladnenie.

Podložka na cvičenie Thera-Band je odolná a vhodná pre všetky druhy cvičení, možno ju jednoducho zrolovať a čistiť. Podložky na cvičenie Thera-Band sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu podporu pre cvičiaceho, majú ideálnu tvrdosť, takže energia pri dopadoch či nárazoch je rovnomerne absorbovaná podložkou a nedochádza k preťažovaniu svalov a kĺbov. Sú z polyethylenu s vysokou hustotou, majú nízku hmotnosť a neobsahujú žiadne PVC. Sú vodeodolné, veľmi ľahko sa udržujú a zároveň sú vďaka špeciálnemu povrchu naozaj príjemné na dotyk.

Podložka na cvičenie Thera-Band je vhodná ako pre profesionálne využitie v rehabilitácii, fitness a gymnastike, tak aj k bežnému domácemu cvičeniu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti možno podložku pohodlne prenášať, a teda ju využiť pri najrôznejších skupinových lekciách a cvičení v prírode. Vyskúšajte podložky THERA-BAND a urobte maximum pre naozaj zdravé a bezpečné cvičenie!

Nadrozmerný produkt - nezasielame na pobočky Zásielkovne.

Dodatočné parametre

Kategória: CVIČEBNÉ POMÔCKY
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 25060
Ks v kartóne: 1
Rozmer: 190 cm x 100 cm x 1,5 cm
Typ: tlumící, se závěsnými očky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: