Terapeutické využití tejpování v lymfologii - Lymfotaping

Neohodnotené
€11,49
Skladom (20 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Terapeutické využití tejpování v lymfologii- Lymfotaping   Lymfotaping prináša žiadaný a efektívny doplnok k štandardnej liečbe opuchov. Autor sa tentokrát špecificky zameriava na možnosť ovplyvnenia lymfatického a s ním úzko súvisiaceho kardiovaskulárneho systému pomocou lymfotapu. Kniha ponuka rekapituláciu a rozšírenie potrebných…

Detailné informácie

Podrobný popis

Terapeutické využití tejpování v lymfologii- Lymfotaping 

Lymfotaping prináša žiadaný a efektívny doplnok k štandardnej liečbe opuchov. Autor sa tentokrát špecificky zameriava na možnosť ovplyvnenia lymfatického a s ním úzko súvisiaceho kardiovaskulárneho systému pomocou lymfotapu. Kniha ponuka rekapituláciu a rozšírenie potrebných znalostí tejpovania tak, aby čitatelia boli schopní plynulo naviazať na bestseller Terapeutické využití tejpování. Obsah sa zaoberá problematikou poúrazových a pooperačných opuchov, ale taktiež lymfedémy, vrátane možnosti alternatívnych drenážnych ciest lymfotapom.

Pozornosť je venovaná aj ošetreniu jaziev. Kniha je primárne určená pre lymfoterapeutov z rad rehabilitačných lekárov, fyzioterapeutov, ergoterapeutov, zdravotných sestier, masérov a iných lekárskych a nelekárskych odborníkov. Ďalej je vhodná pre študentov, a to najmä nelekárskych bakalárskych a magisterských oborov špecializujúcich sa na zdravotníctvo.

Dodatočné parametre

Kategória: TEJPOVANIE
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 27101825
Krajina pôvodu:: ČR
Ks v kartóne: 1
Typ: odborná literatúra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: